Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Veel 2 nädalat saab esitada pilte Naiskodukaitse fotokonkursile! Veel 2 nädalat saab Naiskodukaitse fotokonkursi "Eesti naise uskumatud tegemised" lõpp hakkab lähenema - veel vaid kaks nädalat saab omi pilte konkursile esitada. Konkurss on avatud kõikidele, nii naiskodukaitsjatele kui ka mitte-naiskodukaitsjatele. ee/ ← Eelmine Saaremaa naiskodukaitsjad süütasid leinapäeval 618 küünalt Järgmine → Igapäevaturvalisuse kursus koolitab naiskodukaitsjaid teadlikemaks Veel 2 nädalat saab esitada pilte Naiskodukaitse fotokonkursile!

Veel 2 nädalat saab esitada pilte Naiskodukaitse fotokonkursile!

E. Sammelselg 16. juunil 2010

Naiskodukaitse fotokonkursi "Eesti naise uskumatud tegemised" lõpp hakkab lähenema - veel vaid kaks nädalat saab omi pilte konkursile esitada. Konkurss on avatud kõikidele, nii naiskodukaitsjatele kui ka mitte-naiskodukaitsjatele.

Seni esitatud pildid on nähtavad konkursi kodulehel. Pilte saab esitada juuni lõpuni, misjärel algab veebipõhine publiku lemmiku hääletus.

Auhinnad:
- süsta-või räätsamatk Lootuurilt
- lend paraplaaniga seiklused.ee lehelt
- proovisukeldumine Oxygene Tallinn Sukeldumiskeskuselt
- Aqua Spa kinkekaardid
- Anne & Stiil aastatellimus
- Rahva Raamatu kinkekaardid
- tualettveed Pumalt
- Elizabeth Ardeni Green Tea komplekt.

Rohkem infot - http://konkurss.naiskodukaitse.ee/

FastLion CMS

Veel 2 nädalat saab

Veel 2 nädalat saab

Seni esitatud pildid on nähtavad konkursi kodulehel Pilte saab esitada juuni lõpuni, misjärel algab veebipõhine publiku lemmiku hääletus Naiskodukaitse fotokonkursi "Eesti naise uskumatud tegemised" lõpp hakkab lähenema - veel vaid kaks nädalat saab omi pilte konkursile esitada. Konkurss on avatud kõikidele, nii naiskodukaitsjatele kui ka mitte-naiskodukaitsjatele.

Veel 2 nädalat saab esitada pilte Naiskodukaitse fotokonkursile!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse