Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Värsket verd Naiskodukaitse töötajate ridades Värsket verd Naiskodukaitse töötajate Sügise algus tõi värskendust Naiskodukaitse palgaliste töötajate ridadesse. Augusti keskel asus Kaitseliidu Peastaapi tööle Marilin Prants, algaval nädalal aga alustab oma tööd Saaremaa ringkonna instruktor Piret Paomees. ← Eelmine Loll jutt, et naine sõduriks ei sobi Järgmine → Südamega tehtud, lahkesti kingitud Värsket verd Naiskodukaitse töötajate ridades

Värsket verd Naiskodukaitse töötajate ridades

11. sept. 2011

Sügise algus tõi värskendust Naiskodukaitse palgaliste töötajate ridadesse. Augusti keskel asus Kaitseliidu Peastaapi tööle Marilin Prants, algaval nädalal aga alustab oma tööd Saaremaa ringkonna instruktor Piret Paomees.

Värsket verd Naiskodukaitse töötajate ridades
Marilin Prants

Marilini tööpõlluks jäävad Naiskodukaitse avalikud suhted ja väliskoostöö. Koosseisuväline ametikoht loodi tähtajaliselt 2012. aasta veebruarini, leevendamaks töökäte puudust Naiskodukaitse esinaise Airi Neve lapsehoolduspuhkusel ajal.

 

Marilin on Naiskodukaitse Tallinna ringkonna liige alates 2007. aastast. Seni oli ta Tallinna ringkonna avalike suhete grupi vanem, lüües kaasa mitmetes suurtes projektides: fotokonkurss „Eesti naine“ ja „Eesti naise uskumatud tegemised“, samuti Naiskodukaitse, Sisekaitseakadeemia ning Politsei- ja Piirivalveameti ühisürituse korraldustoimkonnas „Naistelt naistele“. 2010. aastal tunnustati Marilin Prantsi Naiskodukaitse Liiliaristi V klassiga. Marilin on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli Tallinna kolledži ärijuhtimise erialal. 

 

Värsket verd Naiskodukaitse töötajate ridades
Piret Paomees

Septembri keskpaigast on Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna instruktoriks Piret Paomees, kes varem töötas Kuressaare gümnaasiumis matemaatikaõpetajana.

 

Piret kuulub Naiskodukaitsesse alates 2010. aastast ning lisaks baasväljaõppele on ta läbinud ka mitmeid instruktorile olulisi kursuseid nagu Juhtimine praktikas I, Instruktorikursus ja Organisatsiooniõppe instruktori koolitus

 

Erialadest on Piret enim kaasa löönud avalike suhete grupi üritustel: Saaremaa aasta isa ja ema valimised, Metsavennapäeva tähistamine, Paastumaarja päeva tähistamine. Alates käesoleva aasta jaanuarist on Piret Saaremaa ringkonna Pihtla jaoskonna esinaine ja alates  märtsist Saaremaa ringkonna aseesinaine.

 

Naiskodukaitsesse jõudis Piret huvitavat teed pidi: ta liitus koos õega peale seda kui nende isa valiti aasta isaks.

FastLion CMS

Värsket verd Naiskodukaitse töötajate

Värsket verd Naiskodukaitse töötajate

Marilin Prants Marilini tööpõlluks jäävad Naiskodukaitse avalikud suhted ja väliskoostöö Koosseisuväline ametikoht loodi tähtajaliselt 2012 Sügise algus tõi värskendust Naiskodukaitse palgaliste töötajate ridadesse. Augusti keskel asus Kaitseliidu Peastaapi tööle Marilin Prants, algaval nädalal aga alustab oma tööd Saaremaa ringkonna instruktor Piret Paomees.

Värsket verd Naiskodukaitse töötajate ridades

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse