Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Valime aasta tublimaid naiskodukaitsjaid ja kaitseliitlasi Valime aasta tublimaid naiskodukaitsjaid Taas on alanud konkurss „Aasta kaitseliitlane“ ja „Aasta naiskodukaitsja“, millega tunnustatakse silmapaistvaid kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid. xls 41,0Kb) ← Eelmine Raplamaal algab üle-eestiline Naiskodukaitse side ja staabi erialavõistlus Järgmine → Kaitseliidu ja Naiskodukaitse meenekonkursi võitjad selgunud Valime aasta tublimaid naiskodukaitsjaid ja kaitseliitlasi

Valime aasta tublimaid naiskodukaitsjaid ja kaitseliitlasi

26. sept. 2017

Taas on alanud konkurss „Aasta kaitseliitlane“ ja „Aasta naiskodukaitsja“, millega tunnustatakse silmapaistvaid kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid.

Valime aasta tublimaid naiskodukaitsjaid ja kaitseliitlasi
2016. aasta „Aasta naiskodukaitsja“ tiitli sai Kristlin Kõrgesaar Järva ringkonnast ja „Aasta kaitseliitlase“ tiitli Marko Reisel Lääne malevast. Foto: Kristjan Prii

Konkursi põhieesmärgiks on vabatahtlikul initsiatiivil põhineva organisatsiooni arendamise olulisuse esiletõstmine. Meil on väga palju liikmeid, kes innukalt annavad oma panuse Eesti riigikaitsesse läbi Kaitseliidus ja Naiskodukaitses tegutsemise. 

Konkursile saavad kandidaate esitada kõik Kaitseliidu ja Naiskodukaitse liikmed ja töötajad.

 

Osalemiseks peavad olema täidetud järgmised eeldused: kandidaat peab olema olnud vähemalt kolm aastat vabatahtlik liige, olema oma tegevusega teistele eeskujuks ja tema panus peab olema Kaitseliidu arengusse märkimisväärne. Konkursile ei saa esitada Kaitseliiduga töösuhtes olevaid isikuid (va kaitseliidu seaduse § 69 alusel valveteenust osutavad isikuid). 
 
Peastaabi personaliosakond ootab kandidaatide ankeete ja esseesid digitaalselt allkirjastatult läbi GoPro (juurdepääsuõigusega ainult personaliosakond) või paberkandjal kinnises ümbrikus, mille peale on kirjutatud märksõna “Aasta naiskodukaitsja”/“Aasta kaitseliitlane”, hiljemalt 13. novembriks 2017. 

„Aasta kaitseliitlase 2017“ ja „Aasta naiskodukaitsja 2017“ valivad välja Kaitseliidu ülema ja Naiskodukaitse esinaise poolt moodustatud komisjonid. Väärikad rändauhinnad, naiskodukaitsjat ja kaitseliitlast kujutavad pronkskujud antakse uutele tiitliomanikele üle 2018. a jaanuari alguses.

Märkame oma malevas ja ringkonnas tublimaid!

FastLion CMS

Valime aasta tublimaid naiskodukaitsjaid

Valime aasta tublimaid naiskodukaitsjaid

2016 aasta „Aasta naiskodukaitsja“ tiitli sai Kristlin Kõrgesaar Järva ringkonnast ja „Aasta kaitseliitlase“ tiitli Marko Reisel Lääne malevast Taas on alanud konkurss „Aasta kaitseliitlane“ ja „Aasta naiskodukaitsja“, millega tunnustatakse silmapaistvaid kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid.

Valime aasta tublimaid naiskodukaitsjaid ja kaitseliitlasi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse