Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Raplamaal algab üle-eestiline Naiskodukaitse side ja staabi erialavõistlus Raplamaal algab üle-eestiline Naiskodukaitse 22. - 23. septembrini toimub Raplamaal üle-eestiline Naiskodukaitse side ja staabi erialavõistlus, mis saab alguse Kaiu lasketiirus laskmisvõistlusega. Laupäeva varahommikul stardivad Kuimetsas esimesed naiskonnad rajale. Võistlusel on esindatud kõik 15 Naiskodukaitse ringkonda ning kokku läheb rajale 60 naist. Erialaõpe Side ja staap Võistlused ← Eelmine Meenekonkurss „Kaitseliit 100“ Järgmine → Valime aasta tublimaid naiskodukaitsjaid ja kaitseliitlasi Raplamaal algab üle-eestiline Naiskodukaitse side ja staabi erialavõistlus

Raplamaal algab üle-eestiline Naiskodukaitse side ja staabi erialavõistlus

22. sept. 2017

22.- 23. septembrini toimub Raplamaal üle-eestiline Naiskodukaitse side ja staabi erialavõistlus, mis saab alguse Kaiu lasketiirus laskmisvõistlusega. Laupäeva varahommikul stardivad Kuimetsas esimesed naiskonnad rajale. Võistlusel on esindatud kõik 15 Naiskodukaitse ringkonda ning kokku läheb rajale 60 naist.

Raplamaal algab üle-eestiline Naiskodukaitse side ja staabi erialavõistlus
Foto: Kristjan Prii

Võistluse eesmärk on elavdada Naiskodukaitse side- ja staabierialast väljaõpet ja anda osalejatele läbi võistluse kogemusi ning täiendada nende erialaseid teadmisi staabiassistendi tööst ja sidepidamisest. Lisaks saavad võistlejad praktiseerida baasväljaõppe sõdurioskuste moodulil ja laskeväljaõppel omandatud oskusi.

 

Võistlus on ülesehituselt sarnane patrullvõistlusele, kus neljaliikmelised naiskonnad liiguvad etteantud aja jooksul punktist punkti. Küll aga ei saa seekord aja eest karistuspunkte, teid võib kasutada ja naiskondadele öeldakse ette, kas ja kus vastutegevus on. Oluline on tulemus, mis tekib sideteadmistest ja -oskustest, kõikides kontrollpunktides on erialaga seotud ülesanded.

 

Naiskodukaitse erialavõistlused toimuvad iga kahe aasta järel. Rapla ringkond korraldab side ja staabi erialavõistlust esmakordselt. Eelmise võistluse korraldas 2015. aastal Võrumaa ringkond, tookord tuli võitjaks Sakala ringkonna naiskond.

 

FastLion CMS

Raplamaal algab üle-eestiline Naiskodukaitse

Raplamaal algab üle-eestiline Naiskodukaitse

Foto: Kristjan Prii Võistluse eesmärk on elavdada Naiskodukaitse side- ja staabierialast väljaõpet ja anda osalejatele läbi võistluse kogemusi ning täiendada nende erialaseid teadmisi staabiassistendi tööst ja sidepidamisest Lisaks saavad võistlejad praktiseerida baasväljaõppe sõdurioskuste moodulil ja laskeväljaõppel omandatud oskusi 22.- 23. septembrini toimub Raplamaal üle-eestiline Naiskodukaitse side ja staabi erialavõistlus, mis saab alguse Kaiu lasketiirus laskmisvõistlusega. Laupäeva varahommikul stardivad Kuimetsas esimesed naiskonnad rajale. Võistlusel on esindatud kõik 15 Naiskodukaitse ringkonda ning kokku läheb rajale 60 naist.

Raplamaal algab üle-eestiline Naiskodukaitse side ja staabi erialavõistlus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse