Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Valga jaoskond asub uutele tegudele Valga jaoskond asub uutele Valga jaoskond valis sel talvel omale uue juhatuse. Selleks, et suures jaoskonnas kõigile liikmetele tuttav olla tutvustab juhatus end ja oma mõtteid. Koostöö Sinilillekampaania Uued liikmed Vabatahtlikud juhid ← Eelmine Valga naiskodukaitsjad esimesel Piirilinna põnevusmängul Järgmine → Tõrva jaoskonna naised võitsid võistluse Tõrva Challenge 2021 Valga jaoskond asub uutele tegudele

Valga jaoskond asub uutele tegudele

Valga jaoskond 17. märtsil 2021

Valga jaoskond valis sel talvel omale uue juhatuse. Selleks, et suures jaoskonnas kõigile liikmetele tuttav olla tutvustab juhatus end ja oma mõtteid.

Valga jaoskond asub uutele tegudele

Mina olen Janika. 31 jaanuaril jaoskonna üldkoosolekul võtsin vastu austava Valga jaoskonna esinaise koha. Naiskodukaitsega liitusin 2017 aastal. Kuna minu huvi on end koolitada alustasin ka kohe enda koolitamisega.  Nüüdseks olen läbinud kõik baasväljaõppe moodulid, kõikvõimalikud muud õpped Kaitseliidu koolis ja kuulun ka formeerimisgruppi. Tegin ära ka mentorikoolituse ja valmis tegutsema ka mentorina. Loodan kogu südamest, et koostöö jaoskonna liikmetega on vahva ja tegus. Usun, et lisandub uusi teotahtelisi liikmeid. Soovin, et oleme koos üks tubli jaoskond, mis leiab aega ühiselt õppida ja edasi liikuda!

Valga jaoskond asub uutele tegudele

Mina olen Jana ja kuulun Naiskodukaitsesse  2017 aastast. Mõne aastaga olen aru saanud, et kuulun õigesse kohta. Läbisin baasväljaõppe kõik moodulid, mitmed koolitused, osalesin Tallinnas paraadil ja SIIL'il ning kuulun Formeerimisgruppi. Olen kaks aastat olnud  revisjonikomisjonis. Valga jaoskonna juhatuse liige olin ühe aasta, nüüdsest olen valitud aseesinaiseks. Olen optimistlik ja rõõmsameelne inimene, kellele meeldib suhelda ja võtta vastu uusi väljakutseid.

Valga jaoskond asub uutele tegudele

Olen Marge ja Naiskodukaitses  aastast 2016.

31.01.2021. a. Valga jaoskonna koosolekul otsustasin kandideerida juhatuse liikmeks koos toredate inimestega ja osutusin valituks.

Olen seltsiv ja teotahteline.  Soovin koos teistega läbida palju õppuseid ja üritusi. Koos oleme tugevad!

Valga jaoskond asub uutele tegudele

Olen Katrin. Naiskodukaitses olen aastast 2015. Armastan seda organisatsiooni ja meie armast Eestimaad. Hoolides inimestest,  kuulan ja aitan alati kui saan. Kahjuks ei saa aidata, kui abi ei küsita. Seega ärge kartke rääkida oma hirmudest ja muredest . Te ei ole siin üksi ja koos oleme tugevad.

Valga jaoskond asub uutele tegudele

Mina olen Marika ja ametlikult olen Naiskodukaitse liige  aastast 2004. Kõige esimene üritus, kus osalesin, oli vahva vastlapäev Tõrvas, 2002. aastal. Ja tollest hetkest peale teadsin, et Naiskodukaitsja tahan olla ja jääda. Olen osalenud paljudel õppepäevadel, koolitustel, neljal paraadil, koormusmatkal ja mujal.  Sooviksin, et ka Sina sooviksid tulla, olla ja jääda. Hoiame kokku ja tegutseme! Kui on muresid, siis räägime ja lahendame need. Olen alati olemas!

31.01.2021.a. valisid Naiskodukaitse Valga jaoskonna liikmed üldkoosolekul uueks esinaiseks Janika Kurvitsa ja aseesinaiseks Jana Russaku. Kolmeks juhatuse liikmeks said  Katrin Puidet, Marika Ilisson ja Marge Järv.

21.veebruaril sai uus juhatus kokku ja koos  arutati varasemaid tegevusi, hetkeolukorda ja tulevikuplaane. Kuna covid- viiruse leviku tõttu on kontaktid väga minimaalsed, siis hetkel on võimalus suhelda telefoni kaudu, veebis ja  e-õpetel. Plaan on suhelda personaalselt iga jaoskonna liikmega, teha arenguvestlusi. Soov on naiste huvi ja aktiivsust  suurendada.

Aprillis toimuval Sinilille kampaanial - ANNAME AU - soovib Valga jaoskond anda oma panuse ka siis kui see on võimalik ainult interneti teel.

Naiskodukaitset tutvustav üritus toimub siis, kui covid-19 pandeemia vaibub ja on lubatud avalikud üritused.

Naiskodukaitse Valga jaoskonna juhatus loodab, et koostöö oma vahvate liikmetega on tore ja tegus. Erinevaid üritusi ja koolitusi on tulemas  kõigile. Peame koos vastu selle raske viiruse aja. Kui kellegil on ideid või mõtteid mida veel saaks teha ilma otsekontaktita siis on kõik ettepanekud teretulnud.

FastLion CMS

Valga jaoskond asub uutele

Valga jaoskond asub uutele

Mina olen Janika 31 jaanuaril jaoskonna üldkoosolekul võtsin vastu austava Valga jaoskonna esinaise koha Valga jaoskond valis sel talvel omale uue juhatuse. Selleks, et suures jaoskonnas kõigile liikmetele tuttav olla tutvustab juhatus end ja oma mõtteid.

Valga jaoskond asub uutele tegudele

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse