Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Uus jaoskond Ares Uus jaoskond Ares Pärnumaa ringkonna liikmeskond kasvab jätkuvalt. 10. augustil kogunesid tegusad Are naised Eametsa, et panna alus uuele jaoskonnale. Tere tulemast, vahvad Are naised! Peatse kohtumiseni meie ringkonna üritustel ja väljaõppel! Foto: Eve Retpap ← Eelmine Vändra jaoskonna laager 2022 Järgmine → In Memoriam Elfriede Laidvee Uus jaoskond Ares

Uus jaoskond Ares

Ivi Korju 10. augustil 2022

Pärnumaa ringkonna liikmeskond kasvab jätkuvalt. 10. augustil kogunesid tegusad Are naised Eametsa, et panna alus uuele jaoskonnale.

Ühiselt koostati avaldus, millega avaldati soovi uus jaoskond luua, igaüks lisas dokumendile oma nime ja allkirja ning paber anti pidulikult üle ringkonna esinaisele. Seejärel algas jaoskonna esinaise, aseesinaise ja juhatuse valimine. Et naised olid tulevased rollid eelnevalt läbi arutanud ja ära jaganud, käis hääletamine kiirelt ja sujuvalt. Ametid protokollis fikseeritud, algas pidulikum osa. Värskeid juhte tervitas ringkonna juhatus lillede ja suupistetega. Vabas õhkkonnas arutleti selle üle, mis lähitulevikus uut jaoskonda ees võiks oodata. 

Tere tulemast, vahvad Are naised! Peatse kohtumiseni meie ringkonna üritustel ja väljaõppel! 

Uus jaoskond Ares
Foto: Eve Retpap

FastLion CMS

Uus jaoskond Ares

Uus jaoskond Ares

Ühiselt koostati avaldus, millega avaldati soovi uus jaoskond luua, igaüks lisas dokumendile oma nime ja allkirja ning paber anti pidulikult üle ringkonna esinaisele Seejärel algas jaoskonna esinaise, aseesinaise ja juhatuse valimine Pärnumaa ringkonna liikmeskond kasvab jätkuvalt. 10. augustil kogunesid tegusad Are naised Eametsa, et panna alus uuele jaoskonnale.

Uus jaoskond Ares

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse