Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Uued liikmed jäid organisatsiooniõppega rahule Uued liikmed jäid organisatsiooniõppega Baasväljaõppe mooduli nimi "Organisatsiooniõpe" ei tõotanud eriti pingelist nädalalõppu, kuid lektorid olid teemad nii põnevaks muutnud, et arutelu tekkis muuhulgas Iraagi, naiskodukaitsja etnilise päritolu kui ka auandmise traditsioonide üle. aasta uute liikmete baasväljaõpet Järgmine → Lähme prügi koristama - Teeme ära 2008! - KORDUV ÜLESKUTSE Uued liikmed jäid organisatsiooniõppega rahule baasväljaõpe; organisatsiooni BVÕ

Uued liikmed jäid organisatsiooniõppega rahule

Marilin Prants, akadeemiline jsk 19. märtsil 2008

Baasväljaõppe mooduli nimi "Organisatsiooniõpe" ei tõotanud eriti pingelist nädalalõppu, kuid lektorid olid teemad nii põnevaks muutnud, et arutelu tekkis muuhulgas Iraagi, naiskodukaitsja etnilise päritolu kui ka auandmise traditsioonide üle.

Õppepäevad olid pikad ja saime piisavalt tegevust ning infot, et nädalalõppu sisukaks pidada. Mõni teema oli ka keeruline - nagu auastmete süsteem.

Tore oli kuulata vanade liikmete kogemusi erinevatelt üritustelt-võistlustelt ning saada soovitusi, millist väljakutset uue liikmena esimesena vastu võtta.
Koolituselt jäi veel meelde, et kuigi meie rivisamm lörtsises vihmas oli ebaühtlane ning takerdus, siis soojas õppeklassis presidendi tervitamine õnnestus kohe esimesel-teisel korral. Ehk on eesti naise rinnus ka kõva häält peidus!

Koolituse maitsvateks vahepaladeks olid grupitööd ja mängud. Huvitav oli kehastuda PR grupi esinaisteks, kes avatud uste päeval liikmeid turundusnippidega peab oma erialagruppi meelitama. Mängulised ülesanded olid puzzlemängud põhikirjaga ning NKK struktuuri puu kokku panemine.

Uued liikmed jäid organisatsiooniõppega rahule
Foto: Siiri Häidma, akadeemiline jsk

Eraldi tänu toitlustajatele, kes 22-le osalejale suutsid väga maitsva koduse söögi valmistada! Seda oskust saame me õppida juulikuus toimuval baasväljaõppe kolmandal moodulil toitlustamises.

FastLion CMS

Uued liikmed jäid organisatsiooniõppega

Uued liikmed jäid organisatsiooniõppega

Õppepäevad olid pikad ja saime piisavalt tegevust ning infot, et nädalalõppu sisukaks pidada Mõni teema oli ka keeruline - nagu auastmete süsteem Baasväljaõppe mooduli nimi "Organisatsiooniõpe" ei tõotanud eriti pingelist nädalalõppu, kuid lektorid olid teemad nii põnevaks muutnud, et arutelu tekkis muuhulgas Iraagi, naiskodukaitsja etnilise päritolu kui ka auandmise traditsioonide üle.

Uued liikmed jäid organisatsiooniõppega rahule

baasväljaõpe; organisatsiooni BVÕ
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse