Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põhja piirkond alustab 2008. aasta uute liikmete baasväljaõpet Põhja piirkond alustab 2008 15. -16. märtsil 2008 toimub Tallinnas Naiskodukaitse Põhja piirkonna uutele liikmetele mõeldud organisatsiooniõpe, mis on baasväljaõppe (BVÕ) esimeseks mooduliks. Baasväljaõpe ← Eelmine Orienteerumisraja tegemine Järgmine → Uued liikmed jäid organisatsiooniõppega rahule Põhja piirkond alustab 2008. aasta uute liikmete baasväljaõpet baasväljaõpe

Põhja piirkond alustab 2008. aasta uute liikmete baasväljaõpet

Marilin Prants, akadeemiline jsk 12. märtsil 2008

15.-16. märtsil 2008 toimub Tallinnas Naiskodukaitse Põhja piirkonna uutele liikmetele mõeldud organisatsiooniõpe, mis on baasväljaõppe (BVÕ) esimeseks mooduliks.

Seekordsele organisatsiooniõppe moodulile on registreerunud 27  liiget Tallinna, Harju ja Rapla ringkondadest.
Kursuse eesmärgiks on anda uutele liikmetele algteadmised Eesti kaitsepoliitikast, Eesti kaitsejõudude ülesehitusest, Kaitseliidu osast Eesti riigikaitsesüsteemis; õpetada Naiskodukaitse ajalugu (enne II ms ja taastamisjärgselt), ideoloogiat, juhtimisstruktuuri, liikme õiguseid ja kohustusi, väljaõppesüsteemi, erialasid, arenguvõimalusi ning Naiskodukaitse vormi ja riviõpet. Viimase punkti täitmiseks peavad osalejad kaasa võtma kontsaga kingad ja seeliku, et harjutada koos rivisammu.

Järgmine BVÕ ehk toitlustamise moodul on Rapla ringkonna korraldada ning toimub juulikuus Eidaperes, staabi- ja sõduriõppe viib septembris läbi Harju ringkond ning meditsiini samuti Harju ringkond novembris. Kui aasta jooksul peaks lisanduma märkimisväärne hulk uusi liikmeid, on võimalus organisatsiooniõpet veel läbi viia.

BVÕ annab algteadmised valdkondadest ja erialadest, millega Naiskodukaitse liige võib kokku puutuda praktika ja edasise väljaõppe käigus. Õpe koosneb neljast moodulist: organisatsiooniõppest, esmaabist, toitlustamisest ja staabi- ning sõduriõppest. Iga moodul on terviklik ja iseseisev kursus, mille läbimise järel saadakse vastav tunnistus.  BVÕ sooritatakse tavaliselt esimese kahe aasta jooksul pärast organisatsiooniga liitumist.

FastLion CMS

Põhja piirkond alustab 2008

Põhja piirkond alustab 2008

Seekordsele organisatsiooniõppe moodulile on registreerunud 27 liiget Tallinna, Harju ja Rapla ringkondadest Kursuse eesmärgiks on anda uutele liikmetele algteadmised Eesti kaitsepoliitikast, Eesti kaitsejõudude ülesehitusest, Kaitseliidu osast Eesti riigikaitsesüsteemis; õpetada Naiskodukaitse ajalugu (enne II ms ja taastamisjärgselt), ideoloogiat, juhtimisstruktuuri, liikme õiguseid ja kohustusi, väljaõppesüsteemi, erialasid, arenguvõimalusi ning Naiskodukaitse vormi ja riviõpet 15.-16. märtsil 2008 toimub Tallinnas Naiskodukaitse Põhja piirkonna uutele liikmetele mõeldud organisatsiooniõpe, mis on baasväljaõppe (BVÕ) esimeseks mooduliks.

Põhja piirkond alustab 2008. aasta uute liikmete baasväljaõpet

baasväljaõpe
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse