Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Uue koostöö algus Uue koostöö algus Täna kohtusid meie ringkonna esindajad Tartu linna ja PPA Lõuna prefektuuri esindajatega, et arutada koostööd elanikkonna evakueerimise teemadel. aasta KÕIGE-KÕIGEMAD Uue koostöö algus

Uue koostöö algus

6. sept. 2019

Täna kohtusid meie ringkonna esindajad Tartu linna ja PPA Lõuna prefektuuri esindajatega, et arutada koostööd elanikkonna evakueerimise teemadel.

Uue koostöö algus

Riikliku evakuatsiooniplaani kohaselt tegelevad elanikkonna evakueerimisega hädajuhtudel PPA ja kohalikud omavalitsused. Naiskodukaitsel on selles plaanis samuti oma kindel roll. Selleks, et Tartu linna tasandil paika panna, kes millega vajaduse korral linnaelanike evakueerimisel tegeleb, saadigi täna kokku ja arutati edasisi koostööplaane.

Kohtumine kulges konstruktiivses õhkkonnas ning esimesed konkreetsed kuupäevad ja edasised sammud said samuti kokku lepitud.

Kohtumisel osalesid Tartu linna poolt kriisireguleerimise peaspetsialist Evelin Uibokand, PPA poolt Tartu piirkonnagrupi juht Siim Linnard ning NKK esindajatena evakuatsioonirühma juht Kertu Rünkorg ja ringkonna instruktor Leane Morits.

FastLion CMS

Uue koostöö algus

Uue koostöö algus

Riikliku evakuatsiooniplaani kohaselt tegelevad elanikkonna evakueerimisega hädajuhtudel PPA ja kohalikud omavalitsused Naiskodukaitsel on selles plaanis samuti oma kindel roll Täna kohtusid meie ringkonna esindajad Tartu linna ja PPA Lõuna prefektuuri esindajatega, et arutada koostööd elanikkonna evakueerimise teemadel.

Uue koostöö algus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse