Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Üks 2011. aasta kauneim Eesti raamat Üks 2011 aasta kauneim Igal aastal valitakse Eesti Kujundusgraafikute Liidu, Eesti Kirjastuste Liidu ja Eesti Rahvusraamatukogu korraldatud konkursil 25 kauneimat eesti kunstnike kujundatud raamatut. 2011. aastal esitas 65 kirjastajat auhindamisele 165 raamatut, mis oli veidi enam kui mullu. ← Eelmine Risti naised taastavad oma jaoskonna Järgmine → Aasta naiskodukaitsjaks valiti Nele Sarrapik Üks 2011. aasta kauneim Eesti raamat

Üks 2011. aasta kauneim Eesti raamat

Marilin Prants 2. veebr. 2012

Igal aastal valitakse Eesti Kujundusgraafikute Liidu, Eesti Kirjastuste Liidu ja Eesti Rahvusraamatukogu korraldatud konkursil 25 kauneimat eesti kunstnike kujundatud raamatut. 2011. aastal esitas 65 kirjastajat auhindamisele 165 raamatut, mis oli veidi enam kui mullu.

Konkursi reglement paneb paika hindamise kriteeriumid: kujunduse terviklikkus, hea kaanekujundus, disain ja küljendus, hästi loetav ja maitsekas tüpograafia ning kvaliteetne teostus ehk trükimaterjalid, trükk ja köitmine. / Allikas: Eesti Rahvusraamatukogu /

 

Naiskodukaitse liikme Merike Jürjo koostatud "Kokaraamat. Cookbook. Kochbuch" valiti 25 kaunima raamatu hulka. Selles raamatus on fotosid ka Naiskodukaitse ja Kaitseliidu ajaloost.

 

 

Üks 2011. aasta kauneim Eesti raamat
Foto: Eesti Rahvusraamatukogu

 

®ürii hinnang: Kokaraamatute seas hästi eristuv ja oma iseloomuga raamat, mida iseloomustab hea rütmiga ja huvitava kirjakasutusega leheküljekujundus, mis ühendab eri ajastuid. Antalis AS eripreemia parima paberikasutuse eest.

FastLion CMS

Üks 2011 aasta kauneim

Üks 2011 aasta kauneim

Konkursi reglement paneb paika hindamise kriteeriumid: kujunduse terviklikkus, hea kaanekujundus, disain ja küljendus, hästi loetav ja maitsekas tüpograafia ning kvaliteetne teostus ehk trükimaterjalid, trükk ja köitmine / Allikas: Eesti Rahvusraamatukogu / Naiskodukaitse liikme Merike Jürjo koostatud "Kokaraamat Igal aastal valitakse Eesti Kujundusgraafikute Liidu, Eesti Kirjastuste Liidu ja Eesti Rahvusraamatukogu korraldatud konkursil 25 kauneimat eesti kunstnike kujundatud raamatut. 2011. aastal esitas 65 kirjastajat auhindamisele 165 raamatut, mis oli veidi enam kui mullu.

Üks 2011. aasta kauneim Eesti raamat

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse