Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Risti naised taastavad oma jaoskonna Risti naised taastavad oma 25. jaanuaril, Paavlipäeval, kogunesid naiskodukaitsjad Risti alevikus Ülle Reinbach’i juures, et üheskoos anda oma panus Läänemaa vastsündinutele papude kudumises. Vaevalt uksest sisse saanud, hakati kohe õhinal mustreid ja lõikeid arutama. Aga et naised on tuntud oma erilise oskusega teha mitut asja korraga, siis peeti ühtlasi ära ka Risti jaoskonna taasloomise koosolek. Suur tänu Üllele, kes meid väga lahkelt vastu võttis ja palju edu meile edaspidiseks! ← Eelmine Haapsalu salli jälgedes Järgmine → Tartu rahu aastapäeval Risti naised taastavad oma jaoskonna

Risti naised taastavad oma jaoskonna

Kati Ojaver-Heidemann, Risti jaoskonna asutajaliige 30. jaan. 2012

25. jaanuaril, Paavlipäeval, kogunesid naiskodukaitsjad Risti alevikus Ülle Reinbach’i juures, et üheskoos anda oma panus Läänemaa vastsündinutele papude kudumises. Vaevalt uksest sisse saanud, hakati kohe õhinal mustreid ja lõikeid arutama. Aga et naised on tuntud oma erilise oskusega teha mitut asja korraga, siis peeti ühtlasi ära ka Risti jaoskonna taasloomise koosolek.

Risti naised taastavad oma jaoskonna
Maie, kes on liige olnud juba 15 aastat annab oma allkirja avaldusele.

Paljud Risti tublid naiskodukaitsjad on jäänud Haapsalu jaoskonna tegevustest kauguse tõttu kõrvale ja kuna ka Risti malevkond on hakanud oma tegutsemist hoogsalt elavdama ning ilmselgelt vajab tulevikus „naisekätt”  nii väljaõppe kui seltskondlike ürituste korraldamisel, siis leidsime, et on päris õige aeg oma jaoskond taastada.  Allkirju  NKK Risti jaoskonna taasloomise avaldusele sai kokku 11, aga usun, et varsti saab see number palju suurem olema. Olin teinud enne ka pisut kodutööd ja oma suureks heameeleks avastanud, et Risti naiskodukaitsjate hulgas on 3, kel tänavu täitub auväärsed 15 aastat Naiskodukaitses. Need kolm naist - Maie Neštšadim, Marika Pukk ja Lea Lai -  said kingituseks Naiskodukaitse kauni poekoti, lilled ja kõvad kallid pealekauba.  Kahepeale pidasid innustava kõne Mare Laide ja Svetlana Mustkivi. Külalistena aga austasid meie avakoosolekut major Arnold Juhans ja Risti malevkonna uus pealik kapten Aksel Heidemann, kes saabusid kohale just ajaloolise ühispildi tegemise ajaks.

Risti naised taastavad oma jaoskonna
Ühispilt, mis jääb meenutama tähtsat otsust.
Risti naised taastavad oma jaoskonna
Marika rõõm ja imestus, et kas mulle?

Jääb vaid loota, et meie uus Risti  jaoskond saab jälle tugeva hoo sisse, sest  me ei või mitte häbi teha meie „vanale” jaoskonnale, mida algaastatest saadik kuni ühinemiseni Haapsalu jaoskonnaga juhtis edukalt  NKK Lääne ringkonna asutajaliige Pille Porn. Täna on Pille jälle meie ridades ja loodan, et tal on ka palju häid nõuandeid varrukast võtta, sest küllap me neid varsti väga vajame.  

 

Suur tänu Üllele, kes meid väga lahkelt vastu võttis ja palju edu meile edaspidiseks!

FastLion CMS

Risti naised taastavad oma

Risti naised taastavad oma

Maie, kes on liige olnud juba 15 aastat annab oma allkirja avaldusele Paljud Risti tublid naiskodukaitsjad on jäänud Haapsalu jaoskonna tegevustest kauguse tõttu kõrvale ja kuna ka Risti malevkond on hakanud oma tegutsemist hoogsalt elavdama ning ilmselgelt vajab tulevikus „naisekätt” nii väljaõppe kui seltskondlike ürituste korraldamisel, siis leidsime, et on päris õige aeg oma jaoskond taastada 25. jaanuaril, Paavlipäeval, kogunesid naiskodukaitsjad Risti alevikus Ülle Reinbach’i juures, et üheskoos anda oma panus Läänemaa vastsündinutele papude kudumises. Vaevalt uksest sisse saanud, hakati kohe õhinal mustreid ja lõikeid arutama. Aga et naised on tuntud oma erilise oskusega teha mitut asja korraga, siis peeti ühtlasi ära ka Risti jaoskonna taasloomise koosolek.

Risti naised taastavad oma jaoskonna

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse