Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ühenduses peitub jõud Ühenduses peitub jõud 29. jaanuaril korraldasid MTÜ Saverna KES KUS ja Naiskodukaitse Põlva ringkonna Kanepi jaoskond tervisespordiürituse „Saverna duatlon meie moodi”. Veelkord tänu kõigile kaasalööjatele! Tuulike Mölder MTÜ Saverna KES KUS juhatuse liige Naiskodukaitse Põlva ringkonna Kanepi jaoskonna esinaine ← Eelmine Naiskodukaitse Kanepi jaoskond - 10 aastat Järgmine → Eesti Vabariik 99 Ühenduses peitub jõud

Ühenduses peitub jõud

Tuulike Mölder 8. veebr. 2017

29. jaanuaril korraldasid MTÜ Saverna KES KUS ja Naiskodukaitse Põlva ringkonna Kanepi jaoskond tervisespordiürituse „Saverna duatlon meie moodi”.

Ühenduses peitub jõud

Saverna KES KUS korraldas mitmeid aastaid tõsist spordiüritust Saverna duatlon ning on ikka Saverna Tervisarada oma südameasjaks pidanud. Naiskodukaitse Põlva ringkonna Põlva jaoskond korraldas möödund aastal juunitormi ajal oma liikmetele toreda matka „Triatlon meie moodi”, kus tavapäraste triatloni alade asenduseks olid jalgsimatk, kanuumatk ja tõukerattamatk. Sealt tuligi rahvaspordipäeva idee ja välja said valitud kaks ala meie duatloni jaoks. Tegelikult küll oli teiseks alaks plaanis lumeräätsamatk, kuid lumeoludega polnud just kiita. Kangesti oleks tahtnud suusarajal suusatada, katsetada lumeräätsasid, tiigil uisutada ja/või mäenõlval tuubitada... Olime endi jaoks selgeks mõelnud, et kui tuleb vähemalt 15 matkajat, jääme rahule. Samas, iial ei või teada, äkki tuleb 100?!

Rõõmuga võime teatada, et matkarajale tuli 23 inimest Savernast, Kanepist, Vastse-Kuustest ja Põlvast.  Startisime Relvo Sport motelli juurest kell 12. Matkasime jalgsi 8,6 kilomeetrit ning see tegi naha korralikult soojaks. Metsade vahel oli mõnus maastik ja tuul ei teinud liiga. Kohe raja algul oli väike ärevusemoment ka- oja ületamine. Julgemad ees, saime kõik õnnelikult jalgu märjaks tegemata teisele kaldale.

 

Rada läbis eramaid. Omanikega saime rada ette valmistades kenasti jutule ja meie heaks pandi koerad matka ajaks kinni. Suur tänu Ala- Orava rahvale ja edu talukoha ülesehitamisel! Nii tore on tõdeda, et naabrid hoolitsevad üksteise eest ning naabrivalve ei maga! (Eelnevale jutule selgituseks, et meie liikumist alati märgati.)

Ühenduses peitub jõud

Veidi enne kahte olime motelli juures tagasi. Merike Klemmer ja Marika Lazareva pakkusid väsinud matkajatele kuumi pirukaid ja vaarikavarreteed.

 

Oli veel neid, kes polnud lõplikult kurnatud ning kuulasid Matkajuht OÜ instruktori õpetust tõukeratta käsitsemisest. Ja siis kiivrid pähe ja Saverna vahele! Kohe, kui metsa vahelt välja jõudsime, tabas meid külm vastutuul. Prr! See pani vastupidamisvõime tõsiselt proovile. Aga tublid olid kõik, kes selle libeda ja külmaga riskisid! Tagasi jõudsime kõik eluga ja tervetena. Keda ootas siis kodus soe saun, kes nautisid Relvo Sport motelli oma. Siinkohal suur tänu Saima Värtonile ja Heino Kõrgele kuuma sauna eest!

Ühenduses peitub jõud

Muidugi oli korralduses seda, mida saaks paremini teha, kuid enamikule matkajatest meeldis end proovile panna ning nad soovisid peagi jälle kohtuda. Kuulsin, et oli ka neid, kes väga tahtsid tulla, paraku mitmesugustel põhjustel seekord polnud võimalik.

 

Saverna terviserada ootab teid kõiki iga päev, uue ühise matkapäeva korraldame vabariigi sünnipäevaks! Jälgi reklaami!

 

Naiskodukaitse Põlva ringkonnas on kolm jaoskonda: Põlva, Räpina ja Kanepi. Kanepi jaoskond hõlmab Kanepi, Valgjärve ja Kõlleste valla geograafilist piirkonda.

 

Veelkord tänu kõigile kaasalööjatele!

 

 

Tuulike Mölder

MTÜ Saverna KES KUS juhatuse liige

Naiskodukaitse Põlva ringkonna Kanepi jaoskonna esinaine

Järgmine →
Eesti Vabariik 99

FastLion CMS

Ühenduses peitub jõud

Ühenduses peitub jõud

Saverna KES KUS korraldas mitmeid aastaid tõsist spordiüritust Saverna duatlon ning on ikka Saverna Tervisarada oma südameasjaks pidanud Naiskodukaitse Põlva ringkonna Põlva jaoskond korraldas möödund aastal juunitormi ajal oma liikmetele toreda matka „Triatlon meie moodi”, kus tavapäraste triatloni alade asenduseks olid jalgsimatk, kanuumatk ja tõukerattamatk 29. jaanuaril korraldasid MTÜ Saverna KES KUS ja Naiskodukaitse Põlva ringkonna Kanepi jaoskond tervisespordiürituse „Saverna duatlon meie moodi”.

Ühenduses peitub jõud

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse