Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Kanepi jaoskond - 10 aastat Naiskodukaitse Kanepi jaoskond - Naiskodukaitse Kanepi jaoskond tähistas kümnendat tegutsemisaastat laupäval, 26. novembril Erastvere külakeskuses. Õigupoolest täitus 10 aastat 23. aprillil, aga need aastad on nii kiiresti lennanud, et ei uskunud ise ka kohe, et juba kümme täis. koormusmatk Ida – Virumaal Järgmine → Ühenduses peitub jõud Naiskodukaitse Kanepi jaoskond - 10 aastat

Naiskodukaitse Kanepi jaoskond - 10 aastat

30. dets. 2016

Naiskodukaitse Kanepi jaoskond tähistas kümnendat tegutsemisaastat laupäval, 26.novembril Erastvere külakeskuses. Õigupoolest täitus 10 aastat 23.aprillil, aga need aastad on nii kiiresti lennanud, et ei uskunud ise ka kohe, et juba kümme täis.

Naiskodukaitse Kanepi jaoskond - 10 aastat

Tegelikult on siinkandis naised kodu kaitsnud juba 1926. aastast alates, kui loodi Kanepi malevkonda Naiskodukaitse Kärgula jaoskond. Riburada pidi järgnesid Erastvere(1927), Kooraste(1930), Kõlleste(1930), Põlgaste(1931) ja Valgjärve(1932) jaoskonnad.

 

2006. aastal (taas)lõid jaoskonna Kanepisse Tuulike Mölder, Merike Klemmer, Liis Rajaste ja Marika Lazarev. Hetkel kuulub Kanepi jaoskonda 12 tegusat naist. Kümne aasta jooksul oleme toonud vabariigist koju välikokavõistluste esikoha, meie tegevliikmed on toonud Põlva ringkonna võistkonnas vabariiklikelt võistlustelt medalikohti esmaabi-, side- ja staabi ning avalike suhete erialavõistlustelt. Kersti Kõrge saavutas Kaitseliidu meistrivõistlustel 2015.aastal II ja 2016.aastal III koha.

 

Kaunis vormis on meie naisi nähtud nii Kanepi võidusamba juures kui ka Võidupüha paraadidel.

 

Soojaks pesaks on meile saanud Erastvere külakeskus, kus oleme korraldanud kogemuste jagamise õhtuid: küpsisetaigna valmistamises, seebi keetmses, lapitöös jne. Loodame, et meie koostöö jätkub.

 

Laupäeval istusimegi koos perekondlikus ringis, vaatasime Kanepi harrastusteatri etendust “Majakavahi tüdrukud” ja katsime pidulaua. Tähtsa sündmuse jaoks valmis ka väike trükis.

 

Eelolev aasta on Naiskodukaitsele juubeliaasta. Koostöös Kanepi harrastusteatriga plaanime lavale tuua Naiskodukaitse ajalugu käsitleva näidendi. Kohalikku rahvast tahame kutsuda ka mõnele perespordiüritusele.

 

Ees on ootamas põnev aasta Naiskodukaitses!

FastLion CMS

Naiskodukaitse Kanepi jaoskond -

Naiskodukaitse Kanepi jaoskond -

Tegelikult on siinkandis naised kodu kaitsnud juba 1926 aastast alates, kui loodi Kanepi malevkonda Naiskodukaitse Kärgula jaoskond Naiskodukaitse Kanepi jaoskond tähistas kümnendat tegutsemisaastat laupäval, 26.novembril Erastvere külakeskuses. Õigupoolest täitus 10 aastat 23.aprillil, aga need aastad on nii kiiresti lennanud, et ei uskunud ise ka kohe, et juba kümme täis.

Naiskodukaitse Kanepi jaoskond - 10 aastat

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse