Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ühe kapi lugu Ühe kapi lugu Teatavasti on iga väliköögi komplektis tarvikute kast. Paraku on kast ja selle sahtlid puust, seega on välikokad tihti hädas sellega, et välistingimuste mõjul on sahtlid kinni kiilunud. Seega võttis üks asjalik noormees laigulises ette tarvikute kasti korda tegemise. Võib arvata, et teda kannustas ka oht metsas sooja söögita jääda. Tänulikud kokad edastavad siinkohal söaka nooremveebli Renee Aluste ehedad emotsioonid. ← Eelmine Saame tuttavaks noortejuhtidega Järgmine → Jüriööjooks Padisel Ühe kapi lugu

Ühe kapi lugu

Anu Tolsa, nooremveebel Renee Aluste 28. märtsil 2018

Teatavasti on iga väliköögi komplektis tarvikute kast. Paraku on kast ja selle sahtlid puust, seega on välikokad tihti hädas sellega, et välistingimuste mõjul on sahtlid kinni kiilunud. Seega võttis üks asjalik noormees laigulises ette tarvikute kasti korda tegemise. Võib arvata, et teda kannustas ka oht metsas sooja söögita jääda. Tänulikud kokad edastavad siinkohal söaka nooremveebli Renee Aluste ehedad emotsioonid.

Selle kapi korda tegemine oli üks raskemaid asju, mis ma olen viimasel ajal teinud, see võttis kokku aega kaks tundi. Kasutasin erinevaid tööriistu (haamer, peitel, kruvikeerajad, raudkang, relakas jne) ja valatud sai higi ning mitu korda korralikult närvi mindud. Oma tarkust seal ümber käisid jagamas kõik osakondade esindajad alates maleva pealikust kuni valvurini. Sikutasin üksi ja sikutasin kahekesi. Sahtel 2 sai kõige rohkem peksa, tuli ta välja ühe tunniga ja sai ka selle käigus natuke viga. Puiduliimi tellin järgmiseks korraks. Sahtel 4 oli kõige visam. Peale 30 minutit, 500 kcal, 5 cm liikumist lõpuks ma lõikasin lihtsalt relakaga selle sahtli ääred lühemaks ja sahtel libises rahulikult välja. Sain ka vingumürgituse lõikamise ajal.

 

Lõpptulemus: sahtlid sain kõik madalamaks lihvkettaga lihvitud niipalju, et nad elegantselt libisevad sisse ja välja ilma raudkangi abita. Sahtel 2 saab järgmisel korral natuke liimi ja siis on ka see korralik.

 

Soovin ka edaspidi kasutada seda kappi, kuna ma sain selle kapiga sinasõbraks selle hoolduse käigus, tõstsin seda sisu sisse ja välja ja natuke puhastasin.

FastLion CMS

Ühe kapi lugu

Ühe kapi lugu

Selle kapi korda tegemine oli üks raskemaid asju, mis ma olen viimasel ajal teinud, see võttis kokku aega kaks tundi Kasutasin erinevaid tööriistu (haamer, peitel, kruvikeerajad, raudkang, relakas jne) ja valatud sai higi ning mitu korda korralikult närvi mindud Teatavasti on iga väliköögi komplektis tarvikute kast. Paraku on kast ja selle sahtlid puust, seega on välikokad tihti hädas sellega, et välistingimuste mõjul on sahtlid kinni kiilunud. Seega võttis üks asjalik noormees laigulises ette tarvikute kasti korda tegemise. Võib arvata, et teda kannustas ka oht metsas sooja söögita jääda. Tänulikud kokad edastavad siinkohal söaka nooremveebli Renee Aluste ehedad emotsioonid.

Ühe kapi lugu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse