Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tubli toimkond Eesti lipu päeval Tubli toimkond Eesti lipu Traditsiooniliselt tähistatakse igal aastal juunikuus Eesti lipu päeva. Ka tänavu 4. juunil oli esinduslik toimkond nii naiskodukaitsjate, kodutütarde kui ka noorte kotkastega uhkelt Pika Hermanni kõrval Kuberneri aias seismas. ← Eelmine Tallinna naised said maleva karikavõistlustel laskmises III koha Järgmine → Tunni ajaga vanalinnale ring peale Tubli toimkond Eesti lipu päeval eesti lipu päev; kuberneri aed

Tubli toimkond Eesti lipu päeval

Minna Pert, Jaanika Palm 10. juunil 2012

Traditsiooniliselt tähistatakse igal aastal juunikuus Eesti lipu päeva. Ka tänavu 4. juunil oli esinduslik toimkond nii naiskodukaitsjate, kodutütarde kui ka noorte kotkastega uhkelt Pika Hermanni kõrval Kuberneri aias seismas.

Tubli toimkond Eesti lipu päeval
Foto: Jaanika Palm

Hommikul kell 6.30 toimus kogunemine ja kõik usinad lipuvalvajad olidki õigel ajal kohal. Ilm oli üpriski jahe ja pisemad kodutütred lõdisesid külmast, kuid pidasid lipuvalve vapralt vastu. Kahel kodutütrel oli ka au olla lipu heiskamise ajal Pika Hermanni tornis koos skautide ja gaididega. Nende organisatsioonide esindajad olid üleval tornis oma soliidse sünnipäeva puhul – skautidel ja gaididel täitus 100 aastat ning kodutütardel 80 aastat tegevust.

Orkester mängis isamaalisi lugusid ja kõnepidajad rääkisid südamlikult Eesti lipust ja rahvast.  Juubelisünnipäevade puhul anti kodutütardele, skautidele ning gaididele üle kingitus pisikese Eesti lipu näol.

FastLion CMS

Tubli toimkond Eesti lipu

Tubli toimkond Eesti lipu

Foto: Jaanika Palm Hommikul kell 6 30 toimus kogunemine ja kõik usinad lipuvalvajad olidki õigel ajal kohal Traditsiooniliselt tähistatakse igal aastal juunikuus Eesti lipu päeva. Ka tänavu 4. juunil oli esinduslik toimkond nii naiskodukaitsjate, kodutütarde kui ka noorte kotkastega uhkelt Pika Hermanni kõrval Kuberneri aias seismas.

Tubli toimkond Eesti lipu päeval

eesti lipu päev; kuberneri aed
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse