Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Traditsioonilised pannkoogid Vigurvändal Traditsioonilised pannkoogid Vigurvändal 14. mail osalesid koolilapsed Viljandis jalgrattavõistlusel Vigurvänt 2010. Vigurvända peamine eesmärk on läbi võistlusmomendi tekitada lastes huvi ohutu liiklemise vastu. Sellisel vahval päeval läksid lastel liiklusvõistlusel osaledes muidugi kõhud tühjaks ja pannkoogid maitsesid imehead! ← Eelmine Toimus Sakala Seiklus 2010 ! Järgmine → Tule Mari Raamoti sünniaastapäevale pühendatud rattaretkele! Traditsioonilised pannkoogid Vigurvändal

Traditsioonilised pannkoogid Vigurvändal

Vika Zieds 25. mail 2010

14. mail osalesid koolilapsed Viljandis jalgrattavõistlusel Vigurvänt 2010. Vigurvända peamine eesmärk on läbi võistlusmomendi tekitada lastes huvi ohutu liiklemise vastu.

Juba neljandat korda saime meie, Sakala naiskodukaitsjad, pakkuda Vigurvändal osalejatele võrratuid pannkooke koos vanaema maasikamoosiga ning pealerüüpamiseks morssi.

 

Lastel alates 10. eluaastast on Vigurvändal võimalus näidata jalgrattasõidu oskusi ja võrrelda end teiste osalejatega. Liikluskultuuri edendava päeva korraldas Lääne Regionaalne Maanteeamet Viljandi esindus koostöös Politsei, Päästeameti ja Punasel Risti inimestega, kes olid väljas oma varustusega. Võistlejad said vaadata ja proovida nii riideid kui ka varustust.

 

Igal aastal on ilmataat seda üritust soosinud ja päike säras täies hiilguses. Sellisel vahval päeval läksid lastel liiklusvõistlusel osaledes muidugi kõhud tühjaks ja pannkoogid maitsesid imehead!

FastLion CMS

Traditsioonilised pannkoogid Vigurvändal

Traditsioonilised pannkoogid Vigurvändal

Juba neljandat korda saime meie, Sakala naiskodukaitsjad, pakkuda Vigurvändal osalejatele võrratuid pannkooke koos vanaema maasikamoosiga ning pealerüüpamiseks morssi Lastel alates 10 14. mail osalesid koolilapsed Viljandis jalgrattavõistlusel Vigurvänt 2010. Vigurvända peamine eesmärk on läbi võistlusmomendi tekitada lastes huvi ohutu liiklemise vastu.

Traditsioonilised pannkoogid Vigurvändal

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse