Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Toitlustamise baasväljaõpe ühendas meeldiva kasulikuga Toitlustamise baasväljaõpe ühendas meeldiva Nädalavahetusel, mil juuni läks üle juuliks toimus Leevil Naiskodukaitse Põlva ringkonna baasväljaõpe (BVÕ) toitlustamises. Väljaõppes jäi eelkõige domineerima praktiline pool, sest õppe aeg oli ühildatud Kodutütarde ja Noorkotkaste maakondliku laagriga. Õppurite vägesid juhatas Kairi Baumer, kes tegi seda ikka oma tuntud headuses. , LIHTSALT INIMENE ON!" Toitlustamise baasväljaõpe ühendas meeldiva kasulikuga

Toitlustamise baasväljaõpe ühendas meeldiva kasulikuga

Margit Õkva 25. juulil 2012

Nädalavahetusel, mil juuni läks üle juuliks toimus Leevil Naiskodukaitse Põlva ringkonna baasväljaõpe (BVÕ) toitlustamises. Väljaõppes jäi eelkõige domineerima praktiline pool, sest õppe aeg oli ühildatud Kodutütarde ja Noorkotkaste maakondliku laagriga. Õppurite vägesid juhatas Kairi Baumer, kes tegi seda ikka oma tuntud headuses.

Toitlustamise baasväljaõpe ühendas meeldiva kasulikuga
Toitlustamise baasväljaõpe ühendas meeldiva kasulikuga

Kolme laagripäeva jooksul tuli üheksal korral toitlustada kokku ligi 150 last ja juhendajat. Menüü koostas NKK Põlva toitlustusgrupi liige Merike Klemmer. Väljaõppel osalejaile tähendas see puhkepausideta tegevust, sest selle napi aja, mis toidukordade vahel vabaks jäi, täitsid teooriatunnid klassiruumis, või täpsemalt öeldes kunagise Leevi kooli söögisaalis.

 

Enne tunnistuste kättesaamist täitsid osalejad tagasisidelehed ning ütlesid ka suusõnaliselt midagi, mis väljaõppest eriti eredalt meelde jäi. Arvatavasti nägid mõned osalejad järgnevatel öödel unes köögiviljade puhastamist ja hakkimist, mõned suuri keedupotte ja mõned suuremõõtmeliste nõude pesu. Kõigi osalejate ühine vaimustus oli aga praktiline ja lihtsalt teisaldatav väliköök.

 

Mitmed osalejad tõdesid, et nüüd kus üks suure seltskonna toitlustamise kogemus on selja taga, julgeks näiteks suguvõsa kokkutuleku toitlustamisegi enda peale võtta.

 

Tänavusel vihmarohkel suvel oleks kurjast jätta mainimata, et kolmel laagripäeval oli taevas rohkem päikest kui pilvi. Seega oli toidutegu vabas õhus lausa lust. Kõigele muule heale saime boonusena peale ka päikesepõlenud ninad ja õlanukid.

Toitlustamise baasväljaõpe ühendas meeldiva kasulikuga

FastLion CMS

Toitlustamise baasväljaõpe ühendas meeldiva

Toitlustamise baasväljaõpe ühendas meeldiva

Kolme laagripäeva jooksul tuli üheksal korral toitlustada kokku ligi 150 last ja juhendajat Menüü koostas NKK Põlva toitlustusgrupi liige Merike Klemmer Nädalavahetusel, mil juuni läks üle juuliks toimus Leevil Naiskodukaitse Põlva ringkonna baasväljaõpe (BVÕ) toitlustamises. Väljaõppes jäi eelkõige domineerima praktiline pool, sest õppe aeg oli ühildatud Kodutütarde ja Noorkotkaste maakondliku laagriga. Õppurite vägesid juhatas Kairi Baumer, kes tegi seda ikka oma tuntud headuses.

Toitlustamise baasväljaõpe ühendas meeldiva kasulikuga

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse