Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tervisepäev mere ääres Tervisepäev mere ääres Viimaste aastate sündmused on tekitanud vajaduse pühenduda rohkem tervisele. . Fotod: Ave Paavo, Silvi Sirelpuu ← Eelmine Grillfest 2023 - sel aastal oli meil üks eristuv võistkond! Järgmine → Ringkonna ohutushoiu baasväljaõpe toimus seekord Jõhvis Tervisepäev mere ääres

Tervisepäev mere ääres

Ave Paavo 15. juulil 2023

Viimaste aastate sündmused on tekitanud vajaduse pühenduda rohkem tervisele..

Tervisepäev mere ääres

Suvel korraldas Lüganuse jaoskond kogu ringkonna liikmetele tervisepäeva mere ääres. Viimastel aastatel olnud haigusepuhangu, alanud sõja Ukrainas ning muutunud majandusolukorra tõttu on inimesed kurtnud sageli, et mured kasvavad ning energiat tegutsemiseks on jäänud vähemaks. Seetõttu otsustasime ome liikmetele pakkuda ühe rahuliku ja samas kasuliku päikselise päeva mere ääres.

Tervisepäev mere ääres

Esmalt oli teemaks vaimne tervis. Näpunäiteid jagas ja praktilisi harjutusi viis läbi MTÜ Hooling koolitaja Maili Liinev. Nii mõnigi lige ütles, et sai jagatud juhistest abi edasiseks tegutsemiseks.

 

Seejärel tutvustasid ringkona esmaabigrupi liikmed Kersti Podmošenski ja Tiina Raudmäe ohtusid, mis varitsevad meid just suvel – puugid, põletused, päikesepiste jne. Kellele olid need uued teadmised, kes sai meelde tultada varem õpitut. Kui ei ole pidanud kasutama, siis kipuvad põhitõed sageli meelest minema.

Päeva lõpetas riidekottide kaunistamine kasutades selleks metasataimi ja –õisi. Osalejaid juhendas taimede korjamisel ja kompositsioonide loomisel Lüganuse jaoskonna liige Kärt Riives, kelle oskused kasutada ja näha erinevate materjalide kasutusvõimalusi on imetlusväärsed.  

Tervisepäev mere ääres
Tervisepäev mere ääres

Päev oli planeeritud rahulikus tempos andes osalejatele aega ka omavahel suhtlemiseks ning lihtsalt kauni päeva nautimiseks. Arvestades osalejate hulka, oli niigi tiheda aastaplaani vahele vaja just ka sellist üritust.

Fotod: Ave Paavo, Silvi Sirelpuu

FastLion CMS

Tervisepäev mere ääres

Tervisepäev mere ääres

Suvel korraldas Lüganuse jaoskond kogu ringkonna liikmetele tervisepäeva mere ääres Viimastel aastatel olnud haigusepuhangu, alanud sõja Ukrainas ning muutunud majandusolukorra tõttu on inimesed kurtnud sageli, et mured kasvavad ning energiat tegutsemiseks on jäänud vähemaks Viimaste aastate sündmused on tekitanud vajaduse pühenduda rohkem tervisele..

Tervisepäev mere ääres

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse