Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tartu ringkond abistas turvakodu Tartu ringkond abistas turvakodu Mõnda aega tagasi sattus paljudesse listidesse üleskutse aidata Võrumaa internaatkoole riiete ja hügieenitarvetega. Tartu ringkonna list oli samuti üks selliseid, kuhu see kiri jõudis, ning liikmed hakkasidki usinalt oma kappe läbi vaatama. ← Eelmine Haridusmessil võid kohata naiskodukaitsjaid Järgmine → Organisatsiooniõpetuse instruktorid täiendasid end Kaitseliidu Koolis Tartu ringkond abistas turvakodu

Tartu ringkond abistas turvakodu

U. Karu 16. veebr. 2010

Mõnda aega tagasi sattus paljudesse listidesse üleskutse aidata Võrumaa internaatkoole riiete ja hügieenitarvetega. Tartu ringkonna list oli samuti üks selliseid, kuhu see kiri jõudis, ning liikmed hakkasidki usinalt oma kappe läbi vaatama.

Paraku selgus tõsiasi, et kulutulena listidesse levinud üleskutse tulemusena kogunes asju nii palju, et  korraldajad olid tõsise probleemi ees, kuidas see kõik abivajajateni toimetada.
Et mitte korraldajaid ka naiskodukaitsjate poolt kogutud kraamiga koormata, otsustasime hakata lähemalt vaatama, et kas ehk Tartus on selliseid asutusi, mis riietest ja hügieenitarvetest rõõmu tunda võiks. Silma jäi Tartu Turvakodu, mis pakub peavarju nii lastele kui ka emadele ja nende kodulehelt sai teada, et nad võtavad meelsasti vastu ka riideid ja mänge-raamatuid. Viisime siis oma kogutud asjad, mida tuli kokku 4 suurt kotitäit riideid ning ühe suure koti jagu hügieenitarbeid ja mänge, möödunud nädalal Tartu Turvakodusse. Turvakodu personal oli väga tänulik ja meile tehti ka väike ringkäik majas. Personal tundis elavat huvi ka Naiskodukaitse kui organisatsiooni vastu („Kas teid nähes peab kohe kulpi lööma või kuidas teil seal kord on?“) ning neile sai antud põgus ülevaade sellest, mis kord siis Naiskodukaitses on, kes sinna kuuluvad, mis eeldused on naiskodukaitsjaks saamiseks jms.  

Nii et alati ei olegi tarvis abivajajaid kaugelt otsida, nad võivad üsna lähedal olla, tuleb ainult natukene huvi tunda.  

FastLion CMS

Tartu ringkond abistas turvakodu

Tartu ringkond abistas turvakodu

Paraku selgus tõsiasi, et kulutulena listidesse levinud üleskutse tulemusena kogunes asju nii palju, et korraldajad olid tõsise probleemi ees, kuidas see kõik abivajajateni toimetada Et mitte korraldajaid ka naiskodukaitsjate poolt kogutud kraamiga koormata, otsustasime hakata lähemalt vaatama, et kas ehk Tartus on selliseid asutusi, mis riietest ja hügieenitarvetest rõõmu tunda võiks Mõnda aega tagasi sattus paljudesse listidesse üleskutse aidata Võrumaa internaatkoole riiete ja hügieenitarvetega. Tartu ringkonna list oli samuti üks selliseid, kuhu see kiri jõudis, ning liikmed hakkasidki usinalt oma kappe läbi vaatama.

Tartu ringkond abistas turvakodu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse