Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Organisatsiooniõpetuse instruktorid täiendasid end Kaitseliidu Koolis Organisatsiooniõpetuse instruktorid täiendasid end 12. -14. veebruarini toimus Kaitseliidu Koolis Naiskodukaitse organisatsiooniõpetuse instruktorite täiendkursus, kus juba baasväljaõpet läbi viivad organisatsiooniõpetuse instruktorid õppisid, kuidas oma tunde veelgi põnevamaks teha ja tõhusamalt eesmärgini jõuda. ← Eelmine Tartu ringkond abistas turvakodu Järgmine → Tallinna naised lasid võidu liugu Organisatsiooniõpetuse instruktorid täiendasid end Kaitseliidu Koolis

Organisatsiooniõpetuse instruktorid täiendasid end Kaitseliidu Koolis

N. Sarrapik 16. veebr. 2010

12.-14. veebruarini toimus Kaitseliidu Koolis Naiskodukaitse organisatsiooniõpetuse instruktorite täiendkursus, kus juba baasväljaõpet läbi viivad organisatsiooniõpetuse instruktorid õppisid, kuidas oma tunde veelgi põnevamaks teha ja tõhusamalt eesmärgini jõuda.

Naiskodukaitsel on üle-eesti umbes 20 koolitatud organisatsiooniõpetuse instruktorit, kellest sel korral tuli end täiendama 11. Täiendkursuse põhirõhk oli aktiivõppel ja selle meetoditel. Kindlasti tuleb pidada kursuse üheks põhiväärtuseks ka sama ala instruktorite omavahelist suhtlemist ja kogemuste vahetamist. Ainult parimat praktikat üksteisega jagades, saab muuta organisatsiooniõpetuse, mis on üks organisatsiooni alustalasid, heatasemeliseks ja ühtseks üle-Eesti.

Kuna organisatsiooniõpetuse instruktorite näol on tegemist erakordselt loominguliste inimestega, möödus kursus väga meeleolukalt ning üksteise mõtteid edasi arendades õpiti palju. Õppemeetodi „pressikonverents“ kasutamine päädis näiteks laupäeva öösel vastu pühapäeva valminud trükilõhnalise ja väga humoorika lehega „Sinised sukad“, kust muuhulgas sai lugeda, miks naiskodukaitsjad kannavad siniseid sukki ning mis on neil pistmist Ukraina borši ja varjupaiga koertega.
Ära ei unustatud sedagi, et pühapäeval oli sõbrapäev ning tähistati seda väikese hommikuse kommisöömise ja häid soove täis kirjutatud südamete jagamisega.Kuna praegusel hetkel tegeleb Naiskodukaitse oma baasväljaõppekursuse kava revalveerimisega, siis on täiendkursuse lõpus vaadati organisatsiooniõpetuse moodul põhjalikult üle ja tehti omapoolsed ettepanekud muudatuste sisse viimiseks. 
Organisatsiooniõpetuse instruktorid täiendasid end Kaitseliidu Koolis

FastLion CMS

Organisatsiooniõpetuse instruktorid täiendasid end

Organisatsiooniõpetuse instruktorid täiendasid end

Naiskodukaitsel on üle-eesti umbes 20 koolitatud organisatsiooniõpetuse instruktorit, kellest sel korral tuli end täiendama 11 Täiendkursuse põhirõhk oli aktiivõppel ja selle meetoditel 12.-14. veebruarini toimus Kaitseliidu Koolis Naiskodukaitse organisatsiooniõpetuse instruktorite täiendkursus, kus juba baasväljaõpet läbi viivad organisatsiooniõpetuse instruktorid õppisid, kuidas oma tunde veelgi põnevamaks teha ja tõhusamalt eesmärgini jõuda.

Organisatsiooniõpetuse instruktorid täiendasid end Kaitseliidu Koolis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse