Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tartu rahu aastapäeval Tartu rahu aastapäeval Täna, Tartu rahu 92. aastapäeva hommikul asetasid kaitseliitlaste ja KVÜÕA esindajate kõrval lilled Kalevipoja juurde ka Tartu naiskodukaitsjad. Üritus jätkus Julius Kuperjanovi haual Raadi kalmistul, kuhu on püstitatud ka mälestustahvel Alice Kuperjanovile. Sinna asetas Tartu naiskodukaitsjate poolt valged roosid ringkonna instruktor Leane Morits. ← Eelmine Risti naised taastavad oma jaoskonna Järgmine → Aasta naiskodukaitsjaks valiti Nele Sarrapik Tartu rahu aastapäeval

Tartu rahu aastapäeval

Leane Morits 2. veebr. 2012

Täna, Tartu rahu 92. aastapäeva hommikul asetasid kaitseliitlaste ja KVÜÕA esindajate kõrval lilled Kalevipoja juurde ka Tartu naiskodukaitsjad. Üritus jätkus Julius Kuperjanovi haual Raadi kalmistul, kuhu on püstitatud ka mälestustahvel Alice Kuperjanovile. Sinna asetas Tartu naiskodukaitsjate poolt valged roosid ringkonna instruktor Leane Morits.

Tartu rahu aastapäeval
Alice Kuperjanov

Alice Kuperjanov oli aktiivne naiskodukaitsja, NKK Keskjuhatuse liige, NKK Tartu ringkonna juhatuse liige, Tartu ringkonna II jaoskonna esinaine, Vabadussõja kangelase Julius Kuperjanovi lesk. Kuna oli Naiskodukaitse liige, viidi Siberisse ja hukati 1942. aastal.
Tartu rahu sõlmiti 2. veebruaril 1920 Eesti Vabariigi ja Nõukogude Venemaa vahel.

FastLion CMS

Tartu rahu aastapäeval

Tartu rahu aastapäeval

Alice Kuperjanov Alice Kuperjanov oli aktiivne naiskodukaitsja, NKK Keskjuhatuse liige, NKK Tartu ringkonna juhatuse liige, Tartu ringkonna II jaoskonna esinaine, Vabadussõja kangelase Julius Kuperjanovi lesk Kuna oli Naiskodukaitse liige, viidi Siberisse ja hukati 1942 Täna, Tartu rahu 92. aastapäeva hommikul asetasid kaitseliitlaste ja KVÜÕA esindajate kõrval lilled Kalevipoja juurde ka Tartu naiskodukaitsjad. Üritus jätkus Julius Kuperjanovi haual Raadi kalmistul, kuhu on püstitatud ka mälestustahvel Alice Kuperjanovile. Sinna asetas Tartu naiskodukaitsjate poolt valged roosid ringkonna instruktor Leane Morits.

Tartu rahu aastapäeval

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse