Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tartu jaoskond Tartu jaoskond com Tartu jaoskond

Tartu jaoskond

Tartu jaoskond on vanim ringkonnas tegutsev jaoskond, mis sai alguse aktiivsetest naistest, kes juba 1924. aastal hakkasid Vabadusristi Vendade malevkonna kõrval tegutsema. 

2018. aastal taastati Tartu jaoskonna ajalooline järjepidevus ja Tartu jaoskond kuulutati 1. jaoskonna õigusjärglaseks asutamise kuupäevaga 7. mai 1925.

 

Tartu jaoskond
Foto: Eesti Rahvusraamatukogu digitaalarhiiv DIGAR(S)

Suurima piirkondliku jaoskonnana kuulub meie ridades erineva vanuse, hariduse, huvide ja oskustega naisi. Meie hulgas on naisi, kes olnud organisatsiooni liikmed juba üle 20 aasta. Viimase paari aasta jooksul on meiega liitunud üle 100 uue liikme, kasvatades jaoskonna pea poole suuremaks. Uued inimesed, tulles uute ideede ja oskustega ning kogenud organisatsiooni liikmed annavad kokku areneva ja uuendusmeelse jaoskonna. Ühine soov panustada riigikaitsesse, harida ennast ja elanikkonda, ise anda ja arendada teeb meid üheks tugevaks tegutsevaks tervikuks. Igaüks on oluline!

Tartu jaoskonda kuulub ka kaks meest, kelle üle oleme väga uhked. Toetajaliikmetena osalevad nad aktiivselt paljudes meie tegevustes. Seega kas ka sinu elukaaslane võiks liituda hoopis Naiskodukaitsega?

Tartu jaoskond
Tartu jaoskonna üldkoosolek 8.02.2024
Tartu jaoskond
Tartu jaoskond

Meie liikmeid tegutsevad usinasti kõikides erialagruppides.

Tartu jaoskond

Ootame sind oma ridadesse! Võta julgesti ühendust, kirjutades meile:

 

FastLion CMS

Tartu jaoskond

Tartu jaoskond

Tartu jaoskond on vanim ringkonnas tegutsev jaoskond, mis sai alguse aktiivsetest naistest, kes juba 1924 aastal hakkasid Vabadusristi Vendade malevkonna kõrval tegutsema

Tartu jaoskond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse