Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põhja- Tartumaa jaoskond Põhja- Tartumaa jaoskond “ Põhja-Tartumaa jaoskonna naised on agarad võimaluste otsijad Põhja- Tartumaa jaoskond

Põhja- Tartumaa jaoskond

Kaugel-kaugel, tumedate Sõõru metsade ja laia sinava meretaolise Peipsi järve vahel on pisike vald - Pala. Palal on palju töökaid ja tublisid inimesi. On naisi, kes ehtsate maanaistena hoiavad oma kodud korras, kantseldavad-kasvatavad-õpetavad lapsi, õpivad ise, õhtuti käivad rahvamajas veel laulmas ja tantsimaski...

 

Metsade taha liiguvad uudised aeglaselt. Ükskord aga jõudis naisteni jutt, et mingid naised Eestimaal kutsuvad end naiskodukaitsjateks ja neil olevat väga põnev ja tore koos käia.

„Tahame ka! Meie ka!“ hõiskasid Pala naised... ja alates 30. septembrist 2009 hakati meid kutsuma  Tartu ringkonna Põhja-Tartumaa jaoskonna naisteks! Me kuulume kuhugi! Me oleme keegi!

 

Tänaseks päevaks on meid  jaoskonnas 14. Meie tegevuse mõningaseks eripäraks on kaugus ringkonnakeskusest Tartust, kuid sellegipoolest tunneme end mitte ripatsina, vaid toeka osana.

Meil on välja kujunenud formeerimisgrupp - lausa 9 meist; lisaks ka toitlustajad. Need kaks suunda ongi olulisemad, millele pühendume. Oma koduvallas aitame kaasa vallale oluliste sündmuste korraldamisele ning esindame Naiskodukaitset au ja uhkusega.

 

„Kes tahab teha, otsib võimalusi. Kes ei taha teha, otsib ettekäändeid.“ Põhja-Tartumaa jaoskonna naised on agarad võimaluste otsijad.

FastLion CMS

Põhja- Tartumaa jaoskond

Põhja- Tartumaa jaoskond

Kaugel-kaugel, tumedate Sõõru metsade ja laia sinava meretaolise Peipsi järve vahel on pisike vald - Pala Palal on palju töökaid ja tublisid inimesi

Põhja- Tartumaa jaoskond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse