Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tarka juttu omakeskis Tarka juttu omakeskis Kui avaneb võimalus õppida vajalikke tarkusi, siis on Keila naised alati nõus leidma aega enda harimiseks. Pr Marilin Prants:"Mentor on nagu taksojuht, kes viib kliendi kohale" ← Eelmine Koht, kus ei tasu naeratada – metsas ja maskeerunult Järgmine → Rohelise ootuses rohelise mõtlemisega – ilusa riidest poekotiga võib uhkelt käia kõikjal Tarka juttu omakeskis

Tarka juttu omakeskis

Pille-Riin Moilanen 31. märtsil 2014

Kui avaneb võimalus õppida vajalikke tarkusi, siis on Keila naised alati nõus leidma aega enda harimiseks.

Tarka juttu omakeskis
Keila jsk kinkis pr Dagmar Mattisenile isetehtud rahvusliku prossi
Tarka juttu omakeskis
Hr Priit Luure peab naiste rolli Kaitseliidus oluliseks

Nii kogunesidki meie jaoskonna liikmed ja kutsutud külalised ühel märstiõhtul KL majja et infotunnis kuulata ettekandeid ja jagada oma teadmisi.


Külalisteks olid pr. Dagmar Mattiisen, pr. Marilin Prants, Keila malevkonna pealik hr Priit Luure,  Saue kompanii pealik hr. Jüri Pääsuke ja moodustatava Keila rühma pealik hr Mart Arrak.

Pr Dagmar Mattiisen esitles ideed KL veteranide pansionaadi rajamiseks Harjumaale Arukülla. Plaanis on ehitada terve linn oma poe, sportimsivõimaluste ja muude teenustega. Hetkel otsitakse mõttekaaslasi ja rahastamisvõimalusi. Kuna pension saab lähitulevikus olema 30% brutopalgast, siis tasuks kõigil mõelda oma tuleviku kindlustamisele ning
teha seda juba praegu.


Mina näen ennast umbes 5 aasta pärast töötamas KL pansionaadis täiskoormusega saades palka, millest arevstatakse maha teatud osa (miinumum osalus kuus 60€). Niimoodi oleksin tööturul, annaksin oma panuse pansionaadi edukaks funktisoneerimiseks ja rajaksin endale pensionisamamst.


Meil on juba praegu inimesi kes vajaksid pansionaati, kelle elukvaliteeti see tõstaks ning kelle tervis võidaks omade ringis hoitud olemisest.
 
Palun kõiki, kes on sellest projektist huvitatud ja soovivad osanikeks saada,  ühendust võtta pr Dagmar Mattiiseniga, kas telefoni teel 50 84 799 või e-posti teel

Teine, kuid mitte vähemtähtis teema oli mentorlus naiskodukaitses. Pr Marilin Prants rääkis mentorlusprogrammi elust ja edust organisatsioonis, tuues värvikaid ja kirjeldavaid võrdlusi. Kuulajate hulgas oli ka kaks menteed kes teavad, kuidas on organisatsiooni sissealamine mentori toel.
Tekkis väga elav mõttevahetus. Meie lootus, et ehk on meestel meie leiutatud jalgrattast kasu, läks täide. Meid kuulati tähelepanelikult ning tehti märkmeid. Ka Kaitseliidus on probleeme liikmete aktiivsuse ja motivatsiooniga . Kuna iga kett on just nii tugev, kui tema kõige nõrgem lüli, siis on hädavajalik nõrkade lülide väljaselgitamine ja nende tugevdamine.

 

Lubasime olla igati abiks ja toeks uute liikmete värbamisel Kaitseliitu Keila linna päevade ajal. Ja mitte ainult.

Tarka juttu omakeskis
Pr Marilin Prants:"Mentor on nagu taksojuht, kes viib kliendi kohale"

FastLion CMS

Tarka juttu omakeskis

Tarka juttu omakeskis

Keila jsk kinkis pr Dagmar Mattisenile isetehtud rahvusliku prossi Hr Priit Luure peab naiste rolli Kaitseliidus oluliseks Nii kogunesidki meie jaoskonna liikmed ja kutsutud külalised ühel märstiõhtul KL majja et infotunnis kuulata ettekandeid ja jagada oma teadmisi Külalisteks olid pr Kui avaneb võimalus õppida vajalikke tarkusi, siis on Keila naised alati nõus leidma aega enda harimiseks.

Tarka juttu omakeskis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse