Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tapa naistel motivatsiooni jätkub Tapa naistel motivatsiooni jätkub Naiskodukaitse Tapa jaoskonna naised võtsid plaani veeta üks mõnus suvine õhtu Neeruti järvede ääres. Motivatsiooniüritus sai varakult paika pandud ilmataadiga kokkuleppeid sõlmimata. Mõnusat suve ja kõrget motivatsiooni soovivad Tapa naised! ← Eelmine Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine: „Me hakkame tegema suuri tegusid “ Järgmine → Maavanem võõrustas Naiskodukaitse aastapäeval naiskodukaitsjaid Tapa naistel motivatsiooni jätkub

Tapa naistel motivatsiooni jätkub

tapa jaoskond 3. juulil 2015

Naiskodukaitse Tapa jaoskonna naised võtsid plaani veeta üks mõnus suvine õhtu Neeruti järvede ääres. Motivatsiooniüritus sai varakult paika pandud ilmataadiga kokkuleppeid sõlmimata.

Tapa naistel motivatsiooni jätkub

Nii saabusidki viis naiskodukaitsjat 30. juuni õhtul Neerutisse. Kuna juba pärastlõunal oli hooti esinenud hoovihmahoogusid, ei jäetud meid ka õhtul sellest lõbust ilma. Asjad autost esimese varjualuse alla tassitud selgus, et kahjuks suurt vetetulva see vastu ei pidanud. Kuna aga grillsüsi oli selleks ajaks süüdatud, tuli kasutada ümberkolimiseks loomingulist mõtlemist. Nii saigi põlev grillsüsi imeväel pappkarpi ümber laaditud ja suure jooksuga järgmisele lõkkeplatsile transporditud. Küll on kahju, et seda ettevõtmine jäädvustada ei jõutud.

Kui kaasavõetud hea ja parem kraam lauale sai laotud, andis ka ilmataat meile armu ning vihmasadu lakkas. Nüüd oli aega mõnusasti grillida ja juttu ajada – seda nii ilma- kui ka pereelust ning plaanipidamist, mis jaoskonnatööd puudutab, jätkus samuti päris kauaks. Kahju oli vaid sellest, et meie read nii hõredaks jäid – oli selles süüdi siis riukalik ilm või miski muu. Päike hakkas õhtu saabudes nii mõnusasti paistma, et lausa kahju oli asju kokku korjata ja vahva seltskonnaga hüvasti jätta, aga samas oli teadmine, et kohtume jälle nädala pärast koosolekul.

 

 

 Mõnusat suve ja kõrget motivatsiooni soovivad Tapa naised!

FastLion CMS

Tapa naistel motivatsiooni jätkub

Tapa naistel motivatsiooni jätkub

Nii saabusidki viis naiskodukaitsjat 30 juuni õhtul Neerutisse Naiskodukaitse Tapa jaoskonna naised võtsid plaani veeta üks mõnus suvine õhtu Neeruti järvede ääres. Motivatsiooniüritus sai varakult paika pandud ilmataadiga kokkuleppeid sõlmimata.

Tapa naistel motivatsiooni jätkub

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse