Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tallinna ringkonna lahtiste uste päev Tallinna ringkonna lahtiste uste Märtsi teisel kolmapäeval toimus Naiskodukaitse Tallinna ringkonna järjekordne avatud uste päev. Avalikud suhted ← Eelmine Põhja piirkonna laskevõistlus Järgmine → Mälestuspäev Tallinna ringkonna lahtiste uste päev

Tallinna ringkonna lahtiste uste päev

Mari-Liis Rohtla, Avalike suhete erialagrupi vanem 8. märtsil 2006

Märtsi teisel kolmapäeval toimus Naiskodukaitse Tallinna ringkonna järjekordne avatud uste päev.

Kuna see langes naistepäevale, otsustati ära kasutada päeva erilisemat tähendust ja korraldada üritus just 8. märtsil.

 

Tallinna ringkonna avalike suhete erialagrupi liikmetest moodustunud töögrupp koosseisus: Mari-Liis Rohtla, Kersti Tammekunn, Annika Hunt, Epp Priimägi, Margit-Mariann Koppel, Kristiina Vaas ja Mirjam Luik planeerisid eelnevalt võimalikult laialdase ürituse reklaamimise, kasutades kuulutamise võimalusi internetis Naiskodukaitse ja Kaitseliiduga seotud kodulehekülgedel, infoportaalides ning muudel tasuta teadete ülespanemist võimaldavatel lehekülgedel. Lisaks saadeti pressiteade päeva- ja kultuurilehtede tasuta ürituste reklaamirubriikidesse, ühendust võeti nii Vikerraadio, Raadio KUKU, Raadio3 hommikuprogrammidega, kui ka ETV Terevisiooni toimetusega.

Kõige tegevusmahukamaks reklaamiaktsiooniks kujunes aga hommikune esinemine Terevisioonis, millega kaasnes ka pannkookide valmistamine ja möödujatele jagamine telekaamerate ees ETV hoone kõrval. Kuigi ei meil, ega ka intervjuud teinud Marko Reikopil polnud ettekujutust, kui palju inimesi võiks tulla varahommikul telemaja juurde kooke sööma, ilmnes, et neljast pakist pannkoogijahust tehtud kookidest tuli puuduski – igal juhul oli positiivne, et üleskutset järgiti ning meid tähele pandi.

Meedia oodatust suurem tähelepanu NKK vastu tulenes kindlasti naistepäevast, raadiointervjuusid anti nii Vikerraadiole, Eesti Raadio venekeelsele uudistekanalile, kui ka Raadio Kukule. Õhtusele üritusele kohale tulnud Molodjo¾ Estonii ajakirjanik tegi intervjuu Mari-Liis Rohtlaga ning artikkel ilmus 10. märtsi lehes. Õhtusele avatud uste päevale kohaletulnute seas küsitluse läbiviimisel selgus, et kõige rohkem tagasisidet tuli raadios esinemiste ja interneti kuulutuste kohta.

Avatud uksed ise kulgesid mõnusas õhkkonnas Kaitseliidu Peastaabi kaminasaalis. Naiskodukaitsest ja selle ajaloost tegi lühikese ettekande Epp Priimägi ja sellest, milliseid tegutsemisvõimalusi ja väljundeid organisatsioon üldse pakub Kersti Tammekunn. Ettekanded püüti hoida lühikesed, palju ruumi jäeti vabale suhtlusele, kus huvilised said otse küsida, mis neid huvitas ning lõpuks oli ettenähtud ka slaidiprogramm Naiskodukaitse ning Tallinna ringkonna hiljutistest tegemistest. Kuigi suure meediakampaania peale tuli kohale kümme huvilist, oli enamusel kindel soov ning tahtmine NKK'ga liituda, seega võib üritust igati kordaläinuks lugeda.

Korraldajad loodavad, et kogu reklaamikampaanial on laiem tähendus ning sõnum Naiskodukaitsest jõudis kõikjale üle Eesti.

Järgmine →
Mälestuspäev

FastLion CMS

Tallinna ringkonna lahtiste uste

Tallinna ringkonna lahtiste uste

Kuna see langes naistepäevale, otsustati ära kasutada päeva erilisemat tähendust ja korraldada üritus just 8 märtsil Märtsi teisel kolmapäeval toimus Naiskodukaitse Tallinna ringkonna järjekordne avatud uste päev.

Tallinna ringkonna lahtiste uste päev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse