Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tallinna ringkond asub korraldama teeõhtuid Tallinna ringkond asub korraldama Soovist üksteisega tihemini kohtuda ning olulistel teemadel arutleda, asub Tallinna ringkond korraldama teeõhtuid. hunt(at)ra.ee ← Eelmine Naiskodukaitse ootab kõiki naisi jalgpallitreeningutele! Järgmine → Tulemas Scoutsrännak 2007 Tallinna ringkond asub korraldama teeõhtuid

Tallinna ringkond asub korraldama teeõhtuid

Tallinna ringkond 15. nov. 2006

Soovist üksteisega tihemini kohtuda ning olulistel teemadel arutleda, asub Tallinna ringkond korraldama teeõhtuid.

Sarnane traditsioon on juba aastaid väga edukalt toiminud Tartu ringkonnas, kus liikmed regulaarselt kord kuus kohtudes erinevatel põnevatel teemadel ettekandeid kuulavad ning üksteisega suheldes organisatsioonitunnetust süvendavad. Esimene teeõhtu toimub aadressil Uus-Tatari 25a juba 8. novembril algusega kell 18. Ettekande Oslos toimunud Baltic Sea Conference’l räägitust peab Põhja piirkonna vanem Triin Tõnsing. Ringkonna aseesinaine Kersti Tammekunn tutvustab huvilistele õppuste paberite vormistamist ja jagab täidetud ning kommenteeritud näited jaoskondadele.

 

Oodatud on vähemalt üks liige iga jaoskonna juhatustest, aga loomulikult ka kõik teised huvitatud. Lisaks on teeõhtutele oodatud Naiskodukaitsest huvitatud naised, kes sooviks lähemalt meie tegevusega tutvuda ning kaaluvad meie organisatsiooniga liitumist. Niisiis on naiskodukaitsjad teretulnud teeõhtutele kaasa kutsuma kõiki oma tuttavaid.

 

Teeõhtud hakkavad toimuma kord kvartalis ringkonna PR-grupi eestvedamisel, igal korral on teemaks midagi põnevat ning harivat.

 

Osavõtjatel palun registreerududa 6.novembriks:

FastLion CMS

Tallinna ringkond asub korraldama

Tallinna ringkond asub korraldama

Sarnane traditsioon on juba aastaid väga edukalt toiminud Tartu ringkonnas, kus liikmed regulaarselt kord kuus kohtudes erinevatel põnevatel teemadel ettekandeid kuulavad ning üksteisega suheldes organisatsioonitunnetust süvendavad Esimene teeõhtu toimub aadressil Uus-Tatari 25a juba 8 Soovist üksteisega tihemini kohtuda ning olulistel teemadel arutleda, asub Tallinna ringkond korraldama teeõhtuid.

Tallinna ringkond asub korraldama teeõhtuid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse