Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse ootab kõiki naisi jalgpallitreeningutele! Naiskodukaitse ootab kõiki naisi Alates 2005. a. septembrist toimuvad Naiskodukaitse Tallinna ringkonnas jalgpallitreeningud, millest on osa võtnud nii Naiskodukaitse liikmed kui ka liikmete sõbrad-tuttavad väga erinevatelt elualadelt ja vanuseklassidest. innerHTML = writetospan; kers[no-Smpam)ti.tammekunn(at)gmail.com Sport ← Eelmine Põhja piirkonna võistlusmatk ehk “jalutuskäik pargis” Järgmine → Tallinna ringkond asub korraldama teeõhtuid Naiskodukaitse ootab kõiki naisi jalgpallitreeningutele!

Naiskodukaitse ootab kõiki naisi jalgpallitreeningutele!

Tallinna ringkond 2. nov. 2006

Alates 2005. a. septembrist toimuvad Naiskodukaitse Tallinna ringkonnas jalgpallitreeningud, millest on osa võtnud nii Naiskodukaitse liikmed kui ka liikmete sõbrad-tuttavad väga erinevatelt elualadelt ja vanuseklassidest.

Ootame kõiki naisi alates 17. eluaastast endaga ühinema! Jalgpallitreeningutega saab liituda aastaringselt, trennis osalemiseks ei pea veel Naiskodukaitse liige olema. 2007. a sügistreeningud toimuvad kord nädalas teisipäeviti Mustamäel Linnu teel algusega 21.00. Kel on plaanis alaga pikemalt tegeleda, peab arvestama klubimaksuga 300 krooni aastas. 

Pikas perspektiivis on võistkonnal plaan hakata mängima Eesti naiste liigas, kuid selleks on vaja koondada enda ümber palju alast huvitatuid. Praegu tuntakse lihtsalt liikumisest mõnu ning õpitakse jalgpallimängu põhitõdesid, vahest korraldatekse ka sõpruskohtumisi.

Täpsem info:

FastLion CMS

Naiskodukaitse ootab kõiki naisi

Naiskodukaitse ootab kõiki naisi

Ootame kõiki naisi alates 17 eluaastast endaga ühinema! Jalgpallitreeningutega saab liituda aastaringselt, trennis osalemiseks ei pea veel Naiskodukaitse liige olema Alates 2005. a. septembrist toimuvad Naiskodukaitse Tallinna ringkonnas jalgpallitreeningud, millest on osa võtnud nii Naiskodukaitse liikmed kui ka liikmete sõbrad-tuttavad väga erinevatelt elualadelt ja vanuseklassidest.

Naiskodukaitse ootab kõiki naisi jalgpallitreeningutele!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse