Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Talgupäev tõi naiskodukaitsjad juurte juurde Talgupäev tõi naiskodukaitsjad juurte Väike-Maarja naiskodukaitsjad kogunesid talgupäeval Kotli maja juurde, et korrastada Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esimese esinaise Elsa Kotli maja. Fotod 4x Kristel Kitsing ← Eelmine Heategevusmatk aitab suurpere lastel muusikakooli aastamaksu tasuda Järgmine → Naiskodukaitse viies vabariiklik esmaabi erialavõistlus toimub Lääne-Virumaal Talgupäev tõi naiskodukaitsjad juurte juurde

Talgupäev tõi naiskodukaitsjad juurte juurde

Kristel Kitsing 9. mail 2016

Väike-Maarja naiskodukaitsjad kogunesid talgupäeval Kotli maja juurde, et korrastada Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esimese esinaise Elsa Kotli maja.

Talgupäev tõi naiskodukaitsjad juurte juurde

Aias sai uuendamiseks maha võetud osa vanast sirelihekist, harvendati marjapõõsaid, põrandatelt sai üles võetud mitu kihti erinevaid põrandakatteid ja päästetud välja vanad ausad põrandalauad ning säravpuhtaks küüriti ka vana armsa maja aknad.

Talgupäev tõi naiskodukaitsjad juurte juurde

Vägevad naiskodukaitsjad Väike-Maarja jaoskonnast, kohalikel kodutütardel ja nende juhendajatel ning ühel noorkotkal oli peidus mingi superduracelli patarei, mis oli isetäituv ja ammutas voolu kõigist super lahedatest inimestest meie ümber. Vähemtähtsaks ei saa pidada ajaloolise maja aurat.

Talgupäev tõi naiskodukaitsjad juurte juurde

Talguriistad pandi erineva rütmiga laulma alates kella 10st. Orkester lakkas mängimast kell 14. Parima vokaalse etteaste tegi talguriist nimega saag.

 

Emotsioon, mis kaasnes meie õlatunde ja ärategemisega on tohutu ning see annab meile eeldatavasti jõudu edaspidigi Kotli maja korrastamiseks.

Talgupäev tõi naiskodukaitsjad juurte juurde
Fotod 4x Kristel Kitsing

FastLion CMS

Talgupäev tõi naiskodukaitsjad juurte

Talgupäev tõi naiskodukaitsjad juurte

Aias sai uuendamiseks maha võetud osa vanast sirelihekist, harvendati marjapõõsaid, põrandatelt sai üles võetud mitu kihti erinevaid põrandakatteid ja päästetud välja vanad ausad põrandalauad ning säravpuhtaks küüriti ka vana armsa maja aknad Vägevad naiskodukaitsjad Väike-Maarja jaoskonnast, kohalikel kodutütardel ja nende juhendajatel ning ühel noorkotkal oli peidus mingi superduracelli patarei, mis oli isetäituv ja ammutas voolu kõigist super lahedatest inimestest meie ümber Väike-Maarja naiskodukaitsjad kogunesid talgupäeval Kotli maja juurde, et korrastada Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esimese esinaise Elsa Kotli maja.

Talgupäev tõi naiskodukaitsjad juurte juurde

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse