Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Taive Saar, Järva ringkond Taive Saar, Järva ringkond Taive Saar on Naiskodukaitses oldud pea kahekümne aasta jooksul kohtunud sadade naistega, kellega koos tegutsemine või kelle tegemistele kaasa elamine on muutnud ta paremaks inimeseks. Üks hobi, millesse Taive eriti suure kire, uudishimu ja põnevusega suhtub, ongi inimesed. ← Eelmine Teele Raja, Harju ringkond Taive Saar, Järva ringkond

Taive Saar, Järva ringkond

Taive Saar on Naiskodukaitses oldud pea kahekümne aasta jooksul kohtunud sadade naistega, kellega koos tegutsemine või kelle tegemistele kaasa elamine on muutnud ta paremaks inimeseks. Üks hobi, millesse Taive eriti suure kire, uudishimu ja põnevusega suhtub, ongi inimesed.

Taive Saar, Järva ringkond
Foto: Merle Rüütel

Sündinud  1969

Haridus: Tallinna Ülikool diplomiõpe, õpetaja (1993)

Töökoht: Kaitseliidu Kool, Inimressursi arendamise õppesuund - juhtimistreener-instruktor

 

Kõige enam väärtustab Taive Naiskodukaitses väljaõpet - võimalust õppida, saada targemaks ning kasvatada seeläbi nii enda kui oma kaaskondlaste hakkama saamise võimet ja enesekindlust.

 

Kõik õppustel saadud kogemused ja organisatsiooni juhtimises läbi elatud situatsioonid on andnud talle oskuse keskenduda probleemolukordades olulisele ning suunata siht lahenduste leidmisele.

 

Taive on sündinud Raplas, kuid elanud pool oma elust Järvamaal. Ta on Järva ringkonna Türi jaoskonna liige. Taive on kogenud nii jaoskonna kui ka ringkonna juhatuse liikmeks olemise rolli. Ta on tegutsenud teavituspealikuna, instruktorina ning väljaõppe planeerijana. Kaitseliidus on ta palgal olnud ka ajakirja Kaitse Kodu! Tegevtoimetajana, maleva referendina, ringkonna instruktorina ning Kaitseliidu kooli inimressursi õppesuuna kursuste ülemana.

 

Kõige selle kõrvalt läbis Taive ka KVÜÕA erialaohvitseri kursuse ning on saanud vabariigi presidendilt nooremleitnandi auastme. Reservohvitserina panustab Taive jõudumööda teavituse ja tsiviil-militaarkoostöö valdkonda.

 

Kõigest tähtsaimaks peab Taive aga oma pere. Tema parimad toetajad ja väsimatud kaasamõtlejad on kaitseliitlasest abikaasa Raid Saar, sihikindlad ning elujaatavad täiskasvanud lapsed.

 

„Ilus on olla naine, kui kannad endas kindlustunnet, et saad hakkama igas olukorras - kõigele on alati lahendus,“ ütleb Taive.

FastLion CMS

Taive Saar, Järva ringkond

Taive Saar, Järva ringkond

Foto: Merle Rüütel Sündinud 1969 Haridus: Tallinna Ülikool diplomiõpe, õpetaja (1993) Töökoht: Kaitseliidu Kool, Inimressursi arendamise õppesuund - juhtimistreener-instruktor Kõige enam väärtustab Taive Naiskodukaitses väljaõpet - võimalust õppida, saada targemaks ning kasvatada seeläbi nii enda kui oma kaaskondlaste hakkama saamise võimet ja enesekindlust Kõik õppustel saadud kogemused ja organisatsiooni juhtimises läbi elatud situatsioonid on andnud talle oskuse keskenduda probleemolukordades olulisele ning suunata siht lahenduste leidmisele Taive Saar on Naiskodukaitses oldud pea kahekümne aasta jooksul kohtunud sadade naistega, kellega koos tegutsemine või kelle tegemistele kaasa elamine on muutnud ta paremaks inimeseks. Üks hobi, millesse Taive eriti suure kire, uudishimu ja põnevusega suhtub, ongi inimesed.

Taive Saar, Järva ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse