Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sirje Sarapu, Tallinna ringkond Sirje Sarapu, Tallinna ringkond Sirje on kuulunud erinevate vabatahtlike organisatsioonide juhatustesse ja seeläbi teinud koostööd naiskodukaitsjatega liitumisele eelnevatelgi aastatel. "Tehes avalduse liitumiseks Naiskodukaitsega, tundus nagu oleksin olnud juba varem osake sellest tarkade ja tahtejõuliste naiste organisatsioonist," ütleb Sirje. ← Eelmine Triin Tõnsing, Tallinna ringkond Järgmine → Leena Tammets, Alutaguse ringkond Sirje Sarapu, Tallinna ringkond

Sirje Sarapu, Tallinna ringkond

Sirje on kuulunud erinevate vabatahtlike organisatsioonide juhatustesse ja seeläbi teinud koostööd naiskodukaitsjatega liitumisele eelnevatelgi aastatel. "Tehes avalduse liitumiseks Naiskodukaitsega, tundus nagu oleksin olnud juba varem osake sellest tarkade ja tahtejõuliste naiste organisatsioonist," ütleb Sirje.

Sirje Sarapu, Tallinna ringkond
Sirje Sarapu (Foto: Silver Hinno)

Sünniaeg: 1968

Haridus: Sisekaitseakadeemia (rakenduskõrgharidus piirivalve erialal)

Töökoht: Politsei- ja Piirivalveamet - juhtivpiiriametnik

Naiskodukaitse liige alates: 2014

 

Sirje liitus Naiskodukaitsega 2014. aastal, aga on riigikaitsesse panustanud juba 24 aastat – tema teenistus piirivalvurina algas 1998. aastal.

 

Sirjel on saanud end tõestada Tallinna ringkonna Akadeemilise jaoskonna aseesinaise ja seejärel esinaisena, samuti on ta andnud enda panuse, osaledes Tallinna ringkonna juhatuse töös. Sirje kuulub side- ja staabierialgruppi, on läbinud staabiassistendi baaskursuse ning andnud oma panuse erinevatel õppustel staabiassistendina. Lisaks tegutseb ta ka avalike suhete grupis erinevatel avalikel üritustel organisatsiooni tutvustades.

Sirje on põhjalik, kohusetundlik, täpne ja tugeva tahtejõuga, kõik ettevõetud asjad viib alati lõpuni. Jaoskonna ning ringkonna tasandil omandatud teadmised ja oskused ja ka eelnevad pikaajalised kogemused Piirivalvurite ja allohvitseride Kogu ning Eesti Politsei Naisühenduse juhatustes on andnud talle laia silmaringi, oskuse teha meeskonnatööd ning õpetanud targasti aega planeerima.

 

Sirje leiab, et alati tuleb seada eesmärgid ja teada, kuhu me soovime liikuda, aga ei tohi unustada, et üksi ei tee me midagi ära - küll aga kaasates ja usaldades ning olles avatud uutele mõtetele ning lahendustele. Head mõtted ja teod sünnivad meeskonnatööna - kaasarääkimine erinevatel teemadel, arvamuse avaldamine, ettepanekute tegemine ja ka põhjendatud kriitika aitavad teha läbimõeldud ja õigeid otsuseid. "Panustame koos Naiskodukaitse igakülgsesse arengusse!" kutsub Sirje üles.

FastLion CMS

Sirje Sarapu, Tallinna ringkond

Sirje Sarapu, Tallinna ringkond

Sirje Sarapu (Foto: Silver Hinno) Sünniaeg: 1968 Haridus: Sisekaitseakadeemia (rakenduskõrgharidus piirivalve erialal) Töökoht: Politsei- ja Piirivalveamet - juhtivpiiriametnik Naiskodukaitse liige alates: 2014 Sirje liitus Naiskodukaitsega 2014 aastal, aga on riigikaitsesse panustanud juba 24 aastat – tema teenistus piirivalvurina algas 1998 Sirje on kuulunud erinevate vabatahtlike organisatsioonide juhatustesse ja seeläbi teinud koostööd naiskodukaitsjatega liitumisele eelnevatelgi aastatel. "Tehes avalduse liitumiseks Naiskodukaitsega, tundus nagu oleksin olnud juba varem osake sellest tarkade ja tahtejõuliste naiste organisatsioonist," ütleb Sirje.

Sirje Sarapu, Tallinna ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse