Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
TÄHTIS POLE VÕIT VAID OSAVÕTT TÄHTIS POLE VÕIT VAID 26. aprillil toimus Naiskodukaitse vabariiklik laskevõistlus, kus võtsid osa kõik 15 ringkonda. Seekord toimus laskevõistlus suvepealinnas Pärnus. Põlva toredas võistkonnas asusid Pärnu poole oma laskeoskusi näitama: Sille Kingla, Tuuli Kotov, Marika Nestor ja Liivia Lints. Kingla- Võidukas Võistkond ← Eelmine Üks põnev ja õpetlik päev looduses Järgmine → Meenutusi ja kokkuvõtteid koormusmatkast TÄHTIS POLE VÕIT VAID OSAVÕTT

TÄHTIS POLE VÕIT VAID OSAVÕTT

Sille Kingla 8. mail 2014

26. aprillil toimus Naiskodukaitse vabariiklik laskevõistlus, kus võtsid osa kõik 15 ringkonda. Seekord toimus laskevõistlus suvepealinnas Pärnus. Põlva toredas võistkonnas asusid Pärnu poole oma laskeoskusi näitama: Sille Kingla, Tuuli Kotov, Marika Nestor ja Liivia Lints.

TÄHTIS POLE VÕIT VAID OSAVÕTT
Foto: Sille Kingla, Vitstest punutud kilpkonn

Põlva naised alustasid sõitu üpriski vara. Kõige kaugemalt oli tulla seekord Tuulil, kes oma päeva alustas kell 05.00 ja mind võttis ta peale juba 06.00. Põlvas toimus auto vahetus ja relvade pealelaadimine. Põlvas liitus meiega Marika, kes on  juba mitu korda laskevõistlustel käinud. Oma võistkonna neljanda liikme, Liivia, võtsime peale tee pealt. Kõik koos sõit suvepealinna Pärnu poole võis alata.

 

Sõit Pärnusse oli planeeritud meil umbes 3 tunni peale. Loomulikult nii pika sõidu peale tuli ka teha nö metsapeatusi. Peatus toimus Tõrva tanklas, kus turgutasime ennast hea ja paremaga. Peaaegu kõik ostsid endale kohvi. Jalasirutus kestis umbes 20 min. Pärast kosutavat pausi suundusime edasi.

TÄHTIS POLE VÕIT VAID OSAVÕTT
Foto: S.Kingla, Tuuli laskmas
TÄHTIS POLE VÕIT VAID OSAVÕTT
Foto: S.Kingla; Maarika laskmas

Olime peaaegu jõudnud sihtpunkti Pärnu linnas, kui toimus politseiopetatsioon "Kõik puhuvad" . Mina loomulikult olin nii elevil, kuna oma 10 aasta jooksul, mil mul autojuhiload on olnud, ei ole ma veel kordagi saanud politseile puhkuda. Asi tehtud, näidud korras- naersime autos omaette, et vaat Sille, niikaugele sa pidid sõitma, et nüüd saaksid politseile puhkuda.

 

Raba lasketiiru jõudes, tegime mandaadi ja jäime ootama. Vaatasime oma lasketiirud ja laskeraja üle, mille me eelnevalt mandaadis loosisime. Ja kostitasime ennast kohvi, kringli ja morsiga.

 

Liivia ja Tuuli lasid meil sportpüssi, Maarika ja mina sportpüstolit. Võistlus algas jooskvalt enne 11.00. Soovisime teineteistele edu ja täpset silma.

 

Oma võistluse lõppedes ootasime punktid ära ja tänasime Pärnumaa ringkonna instruktorit Avet, kes viis läbi kõigi oma abilistega väga toreda ja korralikult organiseeritud laskevõistluse. Põlvakad olid igatahse väga rahul.

TÄHTIS POLE VÕIT VAID OSAVÕTT
Foto: S.Kingla- Premeeritud jäätis peale võistlust

Tagasiteel peatusime Karksi-Nuias, kus tegime väikese magusapeatuse, premeerides ennast igati tubli osavõtuga laskevõistlusel. Pildistasime sealseid „loomi“ mis olid tehtud/punutud vitstest.

 

Kokkuvõtteks võin öelda, et tähtis pole võit vaid osavõtt. Sest niivähese treeninguga laskevõistlusele minna ja loota sealt midagi saada, oleks juba müstiline. Tuleb rohkem trenni teha, tiirus paugutada ja anda endast parim, mida me ka alati oleme teinud. Veelord kiidusõnad Pärnumaa ringkonnale imetoreda ilma eest ja laheda võistluse eest.

TÄHTIS POLE VÕIT VAID OSAVÕTT
Foto: S.Kingla- Võidukas Võistkond

FastLion CMS

TÄHTIS POLE VÕIT VAID

TÄHTIS POLE VÕIT VAID

Foto: Sille Kingla, Vitstest punutud kilpkonn Põlva naised alustasid sõitu üpriski vara Kõige kaugemalt oli tulla seekord Tuulil, kes oma päeva alustas kell 05 26. aprillil toimus Naiskodukaitse vabariiklik laskevõistlus, kus võtsid osa kõik 15 ringkonda. Seekord toimus laskevõistlus suvepealinnas Pärnus. Põlva toredas võistkonnas asusid Pärnu poole oma laskeoskusi näitama: Sille Kingla, Tuuli Kotov, Marika Nestor ja Liivia Lints.

TÄHTIS POLE VÕIT VAID OSAVÕTT

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse