Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sidespets köögis, fotograaf meditsiinis Sidespets köögis, fotograaf meditsiinis Juuni esimesel pühapäeval, 7. juunil, toimus Aegviidus Harju ringkonna erialagruppide õppepäev. Iga liige võis „maitsta“ erinevate erialade „maiuspalu“ – neid valdkondi, millega naiskodukaitsjad organisatsioonis erialade lõikes tegelevad – kultuur, meditsiin, toitlustamine, avalikud suhted, noorte töö, side. Avalike suhete fotograafia õpituba ← Eelmine Naiskodukaitsjad 2015 aasta Maijooksul Järgmine → Kuidas Harju naised Põlva naistel külas käisid Sidespets köögis, fotograaf meditsiinis

Sidespets köögis, fotograaf meditsiinis

Ave Nael 9. juunil 2015

Juuni esimesel pühapäeval, 7. juunil, toimus Aegviidus Harju ringkonna erialagruppide õppepäev. Iga liige võis „maitsta“ erinevate erialade „maiuspalu“ – neid valdkondi, millega naiskodukaitsjad organisatsioonis erialade lõikes tegelevad – kultuur, meditsiin, toitlustamine, avalikud suhted, noorte töö, side.

Sidespets köögis, fotograaf meditsiinis
Katlatoit lõunaks valmimas
Sidespets köögis, fotograaf meditsiinis
Sigin-sagin meditsiinipunktis

Erialagruppide juhid ja korraldajad kogunesid juba laupäeval, et paika panna tegevused ja tähtsad asjad läbi arutada. Pühapäeval kogunes õppepäevale – võib öelda ka suvepäevale – üle kolmekümne naiskodukaitsja. Oodatud olid ka mehed ja lapsed, kellele samuti tegevust jätkus. 

Sidespets köögis, fotograaf meditsiinis
Kultuurigrupi poolt hoogsad tantsusammud
Sidespets köögis, fotograaf meditsiinis
Noorte grupis käis ka suurtel kibe meisterdamine

Väike sissejuhatus meie Heleni poolt ja päev võis tarmukalt alata. Erialagrupid olid end erinevates õue ala nurkades sisse seadnud ning kõigil oli võimalus käsi külge panna ja proovida veel teadmata-tundmata ülesandeid. Nii moodustus kiirelt huvitundjatest grupp Birgit käe all, kes läks katsetama ja otsima fotograafia nõkese ja võlusi. Teises punktis ootas Anu, kes hakkas tegema ettevalmistusi lõunasöögiks ja kus paljud nobedad näpud lõikusid ja viilutasid. Pille-Riini ja Riina eestvedamisel käis kibekiire näputöö unenöopüüdja meisterdamise kallal. Sinna oli kogunenud ohtralt noori ja agaraid. Laagriplatsi keskel oli end sisse seadnud sidespetsialist Evely, kes sidehuvilisi proovile pani.  Meditsiininurgas toimus midagi verist  - seal said lapsed end haavatuteks grimmeerida lasta ning ka mannekeen Anneke ootas elupäästvat südamemasaazi. Ning mida aeg edasi, seda tempokamaks läksid ka kultuurigrupi tantsusammud.

Sidespets köögis, fotograaf meditsiinis
Nobedad näpud sidegrupis

„Äitähh korraldajatele! Ja palun korrata! Oli väga tore, kiire, toimekas, kasulik ja mõnus! Meie suuremad Kodutütred said palju teada NKK kohta !“, rõõmustas Pille-Riin. Kiidusõnu jagus ka kokkadele, kes maitsvat kõhutäidet pakkusid. Nii mõnigi sai tõestuse, et on valinud õige eriala.

 

Suviselt tempokas päev sai kiirelt otsa. Nüüd jääb vajd oodata, et meie erialagruppidesse leiavad tee ka värsked liikmed ja ka vanad olijad sooviksid end proovile panna mõnes seni katsetamata valdkonnas.

Sidespets köögis, fotograaf meditsiinis
Avalike suhete fotograafia õpituba

FastLion CMS

Sidespets köögis, fotograaf meditsiinis

Sidespets köögis, fotograaf meditsiinis

Katlatoit lõunaks valmimas Sigin-sagin meditsiinipunktis Erialagruppide juhid ja korraldajad kogunesid juba laupäeval, et paika panna tegevused ja tähtsad asjad läbi arutada Pühapäeval kogunes õppepäevale – võib öelda ka suvepäevale – üle kolmekümne naiskodukaitsja Juuni esimesel pühapäeval, 7. juunil, toimus Aegviidus Harju ringkonna erialagruppide õppepäev. Iga liige võis „maitsta“ erinevate erialade „maiuspalu“ – neid valdkondi, millega naiskodukaitsjad organisatsioonis erialade lõikes tegelevad – kultuur, meditsiin, toitlustamine, avalikud suhted, noorte töö, side.

Sidespets köögis, fotograaf meditsiinis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse