Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala naiskodukaitsjate 2016. a ringkonnakogu Sakala naiskodukaitsjate 2016 a Ringkonnakogu toimus Viljandi linnas 16. märtsil. Uue jaoskonnana tervitati Tarvastu jaoskonna (loodud 01. 12. 2015) esindajate esmakordset osalemist. Sakala ringkonnas on 2016. aasta alguse seisuga viis jaoskonda, kohale kogunesid esinaised, aseesinaised ja valitud liikmed. ← Eelmine Kolga-Jaanis koguneti kümnendat korda Tartu rahu tähistama Järgmine → Kui kokku saavad kannatlikud kannatajad ja algajad esmaabistajad Sakala naiskodukaitsjate 2016. a ringkonnakogu

Sakala naiskodukaitsjate 2016. a ringkonnakogu

Mai Muttika, Margit Rei 23. märtsil 2016

Ringkonnakogu toimus Viljandi linnas 16. märtsil. Uue jaoskonnana tervitati Tarvastu jaoskonna (loodud 01.12.2015) esindajate esmakordset osalemist. Sakala ringkonnas on 2016. aasta alguse seisuga viis jaoskonda, kohale kogunesid esinaised, aseesinaised ja valitud liikmed.

Sakala naiskodukaitsjate 2016. a ringkonnakogu
NKK Sakala ringkonna juhatus (vasakult): Egle Reinup, Tiina Ott, Eda Kivisild, Aili Mägi ja Margit Rei.

Ringkonnakogule saabujaid tervitas hõrk kohviaroom ja kaunilt kaetud suupistelaud, mis lõi meeldiva atmosfääri järgnevateks tegevusteks. Sissejuhatuseks sai sõna Sakala ringkonna esinaine Eda Kivisild, kes võttis kokku eelmise aasta tegemised ning tänas kõiki tegusaid liikmeid. Samuti esitas Eda Kivisild 2015. aasta tegevusaruande ja omatulu eelarve.

 

Revisjoniaruande luges ette revisjonikomisjoni liige Malle Lohk. Koos instruktoriga vaatasime üle 2016. aastaks meile püstitatud  ülesanded.

 

Peale kohvipausi toimusid valimised erinevatesse esindusorganitesse. Nii valiti ringkonna juhatuse asendusliikmeks 1 aastaks Lembe Lahtmaa, revisjonikomisjoni liikmeks 3 aastaks Krista Lillemäe ja revisjonikomisjoni asendusliikmeks 1 aastaks Anne-Liis Taim.  Valimisprotsess  kulges  üle ootuste  üksmeelselt ja kärmelt ning ühiselt sooviti kõigile valitutele jõudu ja jaksu tegutsemiseks.

 

Eraldi soovis sõna meie ringkonna vanim ja väärikaim liige, Malle Lohk. Ta palus meie organisatsiooni noorematel liikmetel hoolitseda rohkem oma vormi eest ja järgida täpselt vormikandmise reegleid. See on oluline, sest just vormi kandes oleme avalikkuse teravdatud tähelepanu all ja peaksime andma oma käitumisega kõigile teistele eeskuju.  

Sellega olidki kõik ettenähtud teemad käsitletud ja sõnasoovijad kuulatud. Lõpetuseks tänas Eda Kivisild veelkord kõikide jaoskondade esinaisi ja aseesinaisi nende panuse eest organisatsiooni arengusse ning kinkis kõikidele imearmsad potiroosid.


Järgmine ringkonnakogu toimub juba 2017. aastal. Aga käesolevaks aastaks saab soovida kõigile Sakala ringkonna naiskodukaitsjatele tegusat ja edukat aastat ning ringkonnale rohkelt tegusaid liikmeid.

FastLion CMS

Sakala naiskodukaitsjate 2016 a

Sakala naiskodukaitsjate 2016 a

NKK Sakala ringkonna juhatus (vasakult): Egle Reinup, Tiina Ott, Eda Kivisild, Aili Mägi ja Margit Rei Ringkonnakogule saabujaid tervitas hõrk kohviaroom ja kaunilt kaetud suupistelaud, mis lõi meeldiva atmosfääri järgnevateks tegevusteks Ringkonnakogu toimus Viljandi linnas 16. märtsil. Uue jaoskonnana tervitati Tarvastu jaoskonna (loodud 01.12.2015) esindajate esmakordset osalemist. Sakala ringkonnas on 2016. aasta alguse seisuga viis jaoskonda, kohale kogunesid esinaised, aseesinaised ja valitud liikmed.

Sakala naiskodukaitsjate 2016. a ringkonnakogu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse