Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saagu valgus! Saagu valgus! Ja valgus sai - 23. oktoobril Keila KL majas küünlakaaside vamistamise töötoas. Eesti sügis on pime ja vihmane. Vaja oleks valgust tuppa ja hingele pai. Just seda meie õpituba valmistaski. Teeme siis hingele pai ja valgust pimedusse! ← Eelmine Koerad, mesilased ja tulekahju ehk kiired esmaabivõtted Järgmine → Hoia ja hooli! Saagu valgus!

Saagu valgus!

Pille-Riin Moilanen 25. okt. 2013

Ja valgus sai - 23. oktoobril Keila KL majas küünlakaaside vamistamise töötoas. Eesti sügis on pime ja vihmane. Vaja oleks valgust tuppa ja hingele pai. Just seda meie õpituba valmistaski.

Saagu valgus!
Saagu valgus!

Kasutasime  oma jaoskonna potensiaali. Juhendaja Margit  tuli suurte kottidega ning teisedki võtsid kaasa taaskasutatavaid materjale: purke, pealu, lõngu, pärleid, pitsi, heegeldatud lilli, kivikesi ja kõrkjaid.

 

Polnudki vaja muud kui fantaasial lennata lasta ja tulemused olid muljetavaldavad.

 

Meiega ühines vastloodud noorkotkaste ja kodutütarde Keila rühm, kes tuli töötuppa taskulambi - marsiga läbi pimeda linna ning sai turvalisuse parktikat liikluses.

Töötoas valminud küünlaklaasid pakiti hoolikalt kasti ning jäävad ootama hingedepäeva, et saaksid rõõmustada Karjaküla hooldekodu peret.  Nagu vanasõnagi ütleb : heategu toidab hinge.

 

Teeme siis hingele pai ja valgust pimedusse!

Saagu valgus!
Järgmine →
Hoia ja hooli!

FastLion CMS

Saagu valgus!

Saagu valgus!

Kasutasime oma jaoskonna potensiaali Juhendaja Margit tuli suurte kottidega ning teisedki võtsid kaasa taaskasutatavaid materjale: purke, pealu, lõngu, pärleid, pitsi, heegeldatud lilli, kivikesi ja kõrkjaid Ja valgus sai - 23. oktoobril Keila KL majas küünlakaaside vamistamise töötoas. Eesti sügis on pime ja vihmane. Vaja oleks valgust tuppa ja hingele pai. Just seda meie õpituba valmistaski.

Saagu valgus!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse