Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla ja Keila jaoskondade naised ühendasid jõud! Rapla ja Keila jaoskondade Rapla ja Keila jaoskondade naised otsustasid üheskoos koguda mänguasju Alu lasteaed-algkoolile. ← Eelmine Naiskodukaitse suvipäevad Aegviidus 2013 Järgmine → Siis, kui käbi ei kuku kännust kaugele Rapla ja Keila jaoskondade naised ühendasid jõud!

Rapla ja Keila jaoskondade naised ühendasid jõud!

Pille-Riin Moilanen 9. sept. 2013

Rapla ja Keila jaoskondade naised otsustasid üheskoos koguda mänguasju Alu lasteaed-algkoolile.

Rapla ja Keila jaoskondade naised ühendasid jõud!

Mõte  sündis ühe noore ema murest et Alu lasteaia kaisukarude rühmas on ainult kaks kaisukaru. Kuna suurel osal naiskodukaistjatest on lapsed või lapselapsed, siis ikka leidub kodus mänguasju ja raamatuid, mida oma lapsed enam ei vaja, aga mis mängimiseks veel hästi sobivad. On ju tore anda neile mänguasjadele uus elu ja uued lapsed, kes nendega mängivad ja neist rõõmu tunnevad. 

 

Alu lasteaed-algkoolis käib 39 koolilast ja 61 lasteaialast vanustes 2-11 aastat. Juhataja Ülle Riisalu on Naiskodukaitse Rapla jaoskonna liige aastast 2008.

 

FastLion CMS

Rapla ja Keila jaoskondade

Rapla ja Keila jaoskondade

Mõte sündis ühe noore ema murest et Alu lasteaia kaisukarude rühmas on ainult kaks kaisukaru Kuna suurel osal naiskodukaistjatest on lapsed või lapselapsed, siis ikka leidub kodus mänguasju ja raamatuid, mida oma lapsed enam ei vaja, aga mis mängimiseks veel hästi sobivad Rapla ja Keila jaoskondade naised otsustasid üheskoos koguda mänguasju Alu lasteaed-algkoolile.

Rapla ja Keila jaoskondade naised ühendasid jõud!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse