Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põlvamaa aasta ema- Tiiu Ojasaar Põlvamaa aasta ema- Tiiu 11. mail andsid maavanem Ulla Preeden ja Naiskodukaitse Põlva ringkonna esinaine Esti Taal Põlvamaa aasta ema tiitli üle Põlva valla kuue lapse emale ja viie lapselapse vanaemale Tiiu Ojasaarele. Järgmine → Motivatsioonipakett „Hilinenud Siil“ Põlvamaa aasta ema- Tiiu Ojasaar

Põlvamaa aasta ema- Tiiu Ojasaar

Põlva Maavalitsus 12. mail 2015

11. mail andsid maavanem Ulla Preeden ja Naiskodukaitse Põlva ringkonna esinaine Esti Taal Põlvamaa aasta ema tiitli üle Põlva valla kuue lapse emale ja viie lapselapse vanaemale Tiiu Ojasaarele.

Põlvamaa aasta ema Tiiu Ojasaar on tragi ja elurõõmus naine, kes lisaks oma lastele ja lastelastele on juba rohkem kui kümme aastat jaganud hoolt ja armastust ka Põlva Roosi kooli puuetega lastele.

 

Tütar Tiina on ema iseloomustanud järgnevalt: „Ta polnud kunagi kallistustega kitsi ja väiksena sülle sai alati. Meile said alati sõbrad külla tulla kui me tahtsime. Osad vendade sõbrad võtavad teda siiani samamoodi nagu oma ema ja minu sõbrannad on öelnud, et minu juurde on nii hea tulla, nagu tuleks oma koju."

 

Maavanem Ulla Preeden: „Aasta ema valimine on traditsioon, millega soovime avaldada tänu kõikidele emadele. See on enamat kui lihtsalt üks tiitel, mis saab osaks küll vaid ühele, kuid kannab endas väärtust ja austusavaldust kõikidele emadele. Täname südamest kõiki kirjutajaid, kes jagasid oma kogemusi ja tundeid, tuttavast, kolleegist või oma emast!"

 

Pidulikul vastuvõtul tänati lisaks Põlvamaa aasta ema tiitli pälvinule ka teisi nominente: Lidia Pärna, Aet Ollet, Kaire Limbakut, Reet Needot, Külli Hütti, Tuuli Ermelit, Küllike Kaldoja ja Laura Hiisi.

 

Põlvamaa aasta ema aunimetus antakse emale, kelle peres kasvab või on üles kasvatatud vähemalt kaks tublit last, kes on oma töös pädev ja tunnustatud ning perekonna väärtustamisel heaks eeskujuks ka väljaspool kodu.

 

Põlvamaa aasta ema konkursi korraldas Naiskodukaitse Põlva ringkond koostöös Kodutütarde Põlva ringkonna ja Põlva Maavalitsusega.

Põlvamaa aasta ema- Tiiu Ojasaar

FastLion CMS

Põlvamaa aasta ema- Tiiu

Põlvamaa aasta ema- Tiiu

Põlvamaa aasta ema Tiiu Ojasaar on tragi ja elurõõmus naine, kes lisaks oma lastele ja lastelastele on juba rohkem kui kümme aastat jaganud hoolt ja armastust ka Põlva Roosi kooli puuetega lastele Tütar Tiina on ema iseloomustanud järgnevalt: „Ta polnud kunagi kallistustega kitsi ja väiksena sülle sai alati 11. mail andsid maavanem Ulla Preeden ja Naiskodukaitse Põlva ringkonna esinaine Esti Taal Põlvamaa aasta ema tiitli üle Põlva valla kuue lapse emale ja viie lapselapse vanaemale Tiiu Ojasaarele.

Põlvamaa aasta ema- Tiiu Ojasaar

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse