Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Motivatsioonipakett „Hilinenud Siil“ Motivatsioonipakett „Hilinenud Siil“ Igal aastal toimuvatel Põlva Päevadel toimub üks selline vahva üritus nagu motoriseerimata sõidukite mäestlaskumine, st. et mäest laskudes ei tohi mootor töötada, aga pidurid peavad korras olema. Suureks ahvatluseks sai peaauhind - 1000 eurot . Otsustasime naistega sellest vahvast üritusest osa võtta. ee/meelelahutus/item/3796-fotod-polvas-soideti-taas-vabakaigul-allamage ← Eelmine Põlvamaa aasta ema- Tiiu Ojasaar Järgmine → Isegi köiel, seebil ja piiripunktil võib olla midagi ühist! Motivatsioonipakett „Hilinenud Siil“

Motivatsioonipakett „Hilinenud Siil“

Esti Taal 8. juunil 2015

Igal aastal toimuvatel Põlva Päevadel toimub üks selline vahva üritus nagu motoriseerimata sõidukite mäestlaskumine, st. et mäest laskudes ei tohi mootor töötada, aga pidurid peavad korras olema. Suureks ahvatluseks sai peaauhind - 1000 eurot . Otsustasime naistega sellest vahvast üritusest osa võtta.

Motivatsioonipakett „Hilinenud Siil“

Esialgse plaani kohaselt pidime  laskumisele minema  väliköögiga, kuid idee tasandile see plaan  jäigi ...ohutus eelkõige.  Tundus, et   asi jääbki  pooleli. Viis päeva enne üritust  vastas minu üleskutsele 4 tublit naist ja saimegi  hakkama. Väliköögi asemel valmis hoopis  „Siil“.

 

Hea abimees Rudolf muutis maleva Iltise 3 tunniga siiliks.  Võttes arvesse seda, et tõeline „Siil“ sai juba ammu läbi, siis meie sõiduk sai endale nimeks „Hilinenud Siil“.  Meie legend  kohaselt on kõik vaenlased metsadest välja aetud ja pääsesime  ka ise  lõpuks  koju. Suureks mureks oli autojuhi leidmine. Võimas auto, millega polnud keegi meist veel sõitnud  tundus naistele esialgu pisut hirmutav. Jäi veel viimane asi lahendada, kes rooli taha läheb, sest selle masinaga ei olnud keegi varem meist sõitnud.  Lõpuks  istus Tuuli ise rooli taha- maleva meestelt õpetussõnad kaasa ja nii me starti läksimegi. 

Motivatsioonipakett „Hilinenud Siil“

Meie sõiduk vääris igati oma nime: turtsus  ja popsus mäest üles minnes, nagu tõeline siil.  Stardis oli meie järel „Taavi Rõigase säästuauto“. No võta või jäta, täpselt meie peaministri  nägu ja tegu. Väga lahke  noormeees, lükkas oma autojuhiga meie sõiduki mäest alla veerema.  Ülimalt vahva oli läbi linna kesktänava mäest alla veereda.  Finišis pakkusime rahvale sõdurisuppi.  Ja otsa  meie ettevõtmine saigi.  Aitäh teile Aile, Piret, Tuuli ja Kristi, et kaasa lõite.

 

Pikemalt üritusest: http://lounaeestlane.ee/meelelahutus/item/3796-fotod-polvas-soideti-taas-vabakaigul-allamage

Motivatsioonipakett „Hilinenud Siil“

FastLion CMS

Motivatsioonipakett „Hilinenud Siil“

Motivatsioonipakett „Hilinenud Siil“

Esialgse plaani kohaselt pidime laskumisele minema väliköögiga, kuid idee tasandile see plaan jäigi Igal aastal toimuvatel Põlva Päevadel toimub üks selline vahva üritus nagu motoriseerimata sõidukite mäestlaskumine, st. et mäest laskudes ei tohi mootor töötada, aga pidurid peavad korras olema. Suureks ahvatluseks sai peaauhind - 1000 eurot . Otsustasime naistega sellest vahvast üritusest osa võtta.

Motivatsioonipakett „Hilinenud Siil“

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse