Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põlva ringkonnas loodi uus jaoskond. Põlva ringkonnas loodi uus 03. 03. 2020 sündis Põlva ringkonnas pesamuna – Orajõe jaoskond. Orajõe jaoskond moodustati Põlva jaoskonna osadest liikmetest. Foto: Karin Kivi ← Eelmine Põlva ringkonna Erialagruppide võistlus Järgmine → Põlva ringkonna naiskodukaitsjate tegemised karantiiniajal Põlva ringkonnas loodi uus jaoskond.

Põlva ringkonnas loodi uus jaoskond.

Kristel Pehk 4. märtsil 2020

03.03.2020 sündis Põlva ringkonnas pesamuna – Orajõe jaoskond. Orajõe jaoskond moodustati Põlva jaoskonna osadest liikmetest.

16 liiget olid nõus algatama uue jaoskonna ja ka selle liikmeks kuuluma. Peaaegu kõik liikmed kuulusid enne Põlva jaoskonda, kuid uues jaoskonnas on ka kaks Räpina jaoskonda kuulunud liiget.

Nimevalikul osutus otsustavaks see, et Orajõgi voolab läbi Põlva, Põlva lähedal on sellenimeline küla ja uute liikmete arvates see ka sobis ja kõlas kõige paremini.

 

Orajõe jaoskonda juhib Kristi Johanson. Aseesinaine Kristel Pehk. Juhatusse kuuluvad: Tuuli Kotov, Esti Taal ja Annely Korju. Asendusliikmena on juhatuses Jaanika Mihelson.

 

Jaoskonnaga võivad liituda ka edaspidi kõik kes seda soovivad.

Palju edu ja kordaminekuid uuele jaoskonnale!

Põlva ringkonnas loodi uus jaoskond.
Orajõe jaoskonna liikmed valitud juhatusega.Foto: Karin Kivi

FastLion CMS

Põlva ringkonnas loodi uus

Põlva ringkonnas loodi uus

16 liiget olid nõus algatama uue jaoskonna ja ka selle liikmeks kuuluma Peaaegu kõik liikmed kuulusid enne Põlva jaoskonda, kuid uues jaoskonnas on ka kaks Räpina jaoskonda kuulunud liiget 03.03.2020 sündis Põlva ringkonnas pesamuna – Orajõe jaoskond. Orajõe jaoskond moodustati Põlva jaoskonna osadest liikmetest.

Põlva ringkonnas loodi uus jaoskond.

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse