Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põlva naiste pühade-eelne õppepäev Põlva naiste pühade-eelne õppepäev Laupäeval, 7. aprillil, toimus administreerimisõpe NKK Põlva ringkonna vabatahtlikele juhtidele. Naised kogunesid Põlva ringkonna maleva staabiruumidesse, et omandada lisateadmisi protokolli vormistamise ja teiste oluliste dokumentide vormistamise kohta. ← Eelmine Põlva ringkonnakogu Järgmine → Kuidas ma õppusele läksin- paanika, paanika!!! Põlva naiste pühade-eelne õppepäev

Põlva naiste pühade-eelne õppepäev

Kristi Randla 11. aprillil 2012

Laupäeval, 7. aprillil, toimus administreerimisõpe NKK Põlva ringkonna vabatahtlikele juhtidele. Naised kogunesid Põlva ringkonna maleva staabiruumidesse, et omandada lisateadmisi protokolli vormistamise ja teiste oluliste dokumentide vormistamise kohta.

Põlva naiste pühade-eelne õppepäev
Põlva naiste pühade-eelne õppepäev

Õppepäeva viis läbi meie oma ringkonna instruktor. Esmalt vaatasime üle protokolli vormistamise blanketi. Kuigi informatsioon kust protokolli uus blanket asetseb oli edastatud juba varasemalt, ei väsinud meie õppejõud üle kordamast, kuidas seda kõige lihtsamal viisil on võimalik kätte saada.  Sest ikka leidub ka neid, kes pole veel siseveebiga sina peal.

 

Blanket silmade ees, hakkasime punkt-punkti haaval vaatama, kuidas toimub korrektne vormistamine. Esmalt panime paika protokolli päise. Sest pealkiri on alati, see mis esimesena silma jääb.  Seejärel seadsime paika pisidetailid – kuhu ja kuidas kirjutada protokoll, osalejate nimekiri, kes osalevad – oma ametinimetuselt jaoskonna/ringkonna juhatuses.

 

Kõigile oli uueks teadmiseks eelmise protokolli esimene punkt- eelmise koosoleku otsuste täitmine. Kuna eelnevalt polnud keegi sellele erilist tähelepanu pööranud.

 

Kui kõik tarvilikud punktid ja küsimused said läbi arutatud ja esitatud, andis õppejõud meile ette ühe väga "vigase" protokolli. Meie ülesandeks oli protokoll korrektselt uuesti vormistada. Selleks jättis ta meid paaridena tööle ja andis ülesande sooritamiseks pool tundi aega. Ülesanne polnud sugugi kergete killast, kuna taas ja taas tekkis küsimusi, mida oleks tahtnud instruktorilt küsida, aga tema jättis meid üksi, käies paar korda küsimas, kuidas hakkama saame. Saime aru, et meie instruktor nokitsedes väga salakavala plaani kallal. Seda oli näha tema näoilmest.

 

Kui pool tundi sai läbi, asusime kõik koos "vigast" protokolli üle vaatama. Leidsime, et selline õppemeetod, kus antakse ülesanne kätte ja saad ise natukene mõtiskleda ja arutada on väga hea!

 

Päeva lõpuks jagas õppejõud meile materjali ka vormikandmise kohta. Vaatasime põgusalt üle ja arvasime, et saame nüüd kõik koju – ise väga õnnelikud. Aga võta näpust, instruktor Sille oli valmistanud meile pühade-eelse üllatuse. Nimelt ootas õppepäeva lõpus meid kõiki üks vahva pühademunade värvimine. Saime kohe aru, millist salaplaani oli Sille pidanud sel ajal kui meie protokolli vormistasime. See oli meile kõigile üks väga tore ning meeldiv üllatus.

 

Igaüks sai endale 1-2 vahvat värvilist muna teepeale kaasa teha, et siis kas kohe ära süüa või hiljem pühade ajal koksida teiste sama- värviliste munadega.

Põlva naiste pühade-eelne õppepäev

FastLion CMS

Põlva naiste pühade-eelne õppepäev

Põlva naiste pühade-eelne õppepäev

Õppepäeva viis läbi meie oma ringkonna instruktor Esmalt vaatasime üle protokolli vormistamise blanketi Laupäeval, 7. aprillil, toimus administreerimisõpe NKK Põlva ringkonna vabatahtlikele juhtidele. Naised kogunesid Põlva ringkonna maleva staabiruumidesse, et omandada lisateadmisi protokolli vormistamise ja teiste oluliste dokumentide vormistamise kohta.

Põlva naiste pühade-eelne õppepäev

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse