Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põlva ringkonnakogu Põlva ringkonnakogu 18. märtsil kogunesid Põlva ringkonna naiskodukaitsjad Põlva Jahiseltsi ruumidesse, et maha pidada järjekordne ülevaade 2011. aasta tegevusest – toimus Põlva ringkonnakogu. Oodatud olid kõik liikmed, aga eelkõige jaoskondade juhatused, ringkonna juhatus ja revisjonikomisjon. Järgmine → Põlva naiste pühade-eelne õppepäev Põlva ringkonnakogu

Põlva ringkonnakogu

Ainika Mägi 28. märtsil 2012

18. märtsil kogunesid Põlva ringkonna naiskodukaitsjad Põlva Jahiseltsi ruumidesse, et maha pidada järjekordne ülevaade 2011. aasta tegevusest – toimus Põlva ringkonnakogu. Oodatud olid kõik liikmed, aga eelkõige jaoskondade juhatused, ringkonna juhatus ja revisjonikomisjon.

Põlva ringkonnakogu
Põlva ringkonnakogu

Eelmise aasta tegevusest tegid kokkuvõtte meie ringkonna esinaine Esti Taal ning Kanepi, Räpina ja Põlva jaoskondade esinaised. Üldjoontes jäid jaoskonnad oma tööga rahule, eriti suureks plussiks toodi seda, et suudeti jaoskonna juhatused 4 korda aastas kokku saada.

 

Revisjonikomisjoni tööst andis ülevaate selle esinaine Kadi Koosapoeg. Ringkonna instruktor tutvustas kõigile 2012. aasta direktiivseid ülesandid ja mainis ära meie ringkonna miinused, mida üritame aasta jooksul parandada. 

 

Ringkonna juhatusele valiti uus liige, kelleks sai Räpina jaoskonna aseesinaine Iines Ilves ja asendusliikmeks valiti endine juhatuse liige Maarja Siilbek.

 

Valiti delegaadid Naiskodukaitse keskkogule, mis seekord toimub Jõgeval. Jagati kiitust tublimatele üritustest osavõtnutele, kelleks osutusid  ringkonna esinaine Esti Taal ja Põlva jaoskonna liige Aile Vals.

FastLion CMS

Põlva ringkonnakogu

Põlva ringkonnakogu

Eelmise aasta tegevusest tegid kokkuvõtte meie ringkonna esinaine Esti Taal ning Kanepi, Räpina ja Põlva jaoskondade esinaised Üldjoontes jäid jaoskonnad oma tööga rahule, eriti suureks plussiks toodi seda, et suudeti jaoskonna juhatused 4 korda aastas kokku saada 18. märtsil kogunesid Põlva ringkonna naiskodukaitsjad Põlva Jahiseltsi ruumidesse, et maha pidada järjekordne ülevaade 2011. aasta tegevusest – toimus Põlva ringkonnakogu. Oodatud olid kõik liikmed, aga eelkõige jaoskondade juhatused, ringkonna juhatus ja revisjonikomisjon.

Põlva ringkonnakogu

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse