Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põlva naiskodukaitsjad üllatasid Taevaskojal Mesimumm lasteaia lapsi Põlva naiskodukaitsjad üllatasid Taevaskojal Naiskodukaitse Põlva ringkond alustas 30. aprillil meeldivat koostööd Põlva Mesimumm lasteaiaga. Lasteaia lõpurühmad läbisid Taevaskojas põnevust ja üllatusi pakkuva matkaraja. (Ootame juba põnevusega, milline saab olema meie järgmine kokkusaamine) Foto: NKK Põlva ringkond, "Sõdalase maalingud" ← Eelmine Ajalooseminaril tarkust otsimas Järgmine → Mikitämäe naiskodokaitsjidõ ria’ tävvenivä’ Põlva naiskodukaitsjad üllatasid Taevaskojal Mesimumm lasteaia lapsi

Põlva naiskodukaitsjad üllatasid Taevaskojal Mesimumm lasteaia lapsi

Kristi Randla 3. mail 2013

Naiskodukaitse Põlva ringkond alustas 30. aprillil meeldivat koostööd Põlva Mesimumm lasteaiaga. Lasteaia lõpurühmad läbisid Taevaskojas põnevust ja üllatusi pakkuva matkaraja.

"Meie "karupojad" on nüüd karastunud ja teavad, kuidas metsa minna ja esmaabi kutsuda ning on saanud teha praktilisi tegevusi metsas". Meie lastele meeldis väga roomamine kiivriga ja pimesilmi raja leidmine. Samuti alias, kus tuli jäljendada loomi. Põnev oli ka ülesanne, kus pidi leidma piiratud alalt puu-, juur- ja köögivilju ning need meelde jätma, lausus Põlva lasteaia Mesimumm tegevusjuhendaja peale üritust. Küsimusele, kas keegi sooviks väikest sõdalase maalingut, ei olnud mitte vaikne "mina", vaid joosti tormi.

 

Naistel on hea meel, et suudeti oma tegevusega pakkuda lastele ja kasvatajatele üllatuslikke ja positiivseid elamusi. Tagasiside ürituse kohta oli väga positiivne ja sooviti, et meie koostöö oleks jätkusuutlik. Meie oleme valmis! Nii hea järelkaja kohe annab motivatsiooni järgmisel ühisüritusel veel rohkem pingutada ja  paneb mitmetahukamalt mõtlema. (Ootame juba põnevusega, milline saab olema meie järgmine kokkusaamine)

Põlva naiskodukaitsjad üllatasid Taevaskojal Mesimumm lasteaia lapsi
Foto: NKK Põlva ringkond, "Sõdalase maalingud"

FastLion CMS

Põlva naiskodukaitsjad üllatasid Taevaskojal

Põlva naiskodukaitsjad üllatasid Taevaskojal

"Meie "karupojad" on nüüd karastunud ja teavad, kuidas metsa minna ja esmaabi kutsuda ning on saanud teha praktilisi tegevusi metsas" Meie lastele meeldis väga roomamine kiivriga ja pimesilmi raja leidmine Naiskodukaitse Põlva ringkond alustas 30. aprillil meeldivat koostööd Põlva Mesimumm lasteaiaga. Lasteaia lõpurühmad läbisid Taevaskojas põnevust ja üllatusi pakkuva matkaraja.

Põlva naiskodukaitsjad üllatasid Taevaskojal Mesimumm lasteaia lapsi

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse