Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Peeglisse vaatamise päev Peeglisse vaatamise päev 8. märtsil- naistepäeval, toimus Põlva naiskodukaitsjatel esmakordselt "Peeglisse vaatamise päev". ← Eelmine Eesti Vabariik 99 Järgmine → Põlva naiste motivatsiooni ei pärssinud ka lumetorm Peeglisse vaatamise päev

Peeglisse vaatamise päev

Aile Vals, Tuulike Mölder 13. märtsil 2017

8. märtsil- naistepäeval, toimus Põlva naiskodukaitsjatel esmakordselt "Peeglisse vaatamise päev".

Aile Vals:

Naistepäev on päev, mil võiksime tunda end naiselike ja kaunitena. Miks mitte jäädvustada ennast just sellisena!

 

Põlva ringkonna naistel tuli väga tore mõte, et teeks endast selfi ja jagaks seda naistepäeval sõpradega. Üleskutse oli vaadata hetkeks peeglisse ja teha selfi, kas siis kodus, tööl või puhkehetkel. Kõik jäädvustused tuli postitada Facebook-i vastava ürituse lehele. 

 

Ürituse üheks ideeks oli kaasa haarata neid liikmeid, kes oma igapäeva tegemiste juurest ei satu väga tihti meie üritustele. Loodame, et sellest saab uus traditsiooniline üritus!

Peeglisse vaatamise päev

Tuulike Mölder:

Kanepi jaoskonda seob Soodoma külamaja ehk Erastvere raamatukogu- külakeskusega juba mitmeaastane koostöö.

 

Selle aasta esimene üritus oligi naistepäevane „Peeglisse vaatamise päev”. Meie eesmärgiks oli pakkuda naistele üks ise-enesega tegelemise õhtu. Joogatunnis õpetas treener Kaja Kattai „vaatama enda sisse”, tunnetama oma keha ja koondama kogu mõttejõudu sellele rännakule.

 

Peale joogatundi valmistasime endile smuutisid: lastelemmikut banaani- maasikasmuutit, värskendavat õuna-ingverismuutit ja sooja vaarika-kummelismuutit.

 

Õhtu lõpetuseks saime kõik „mett” mokale määrida. Valmistasime Tartu Kutsehariduskeskuse õpetaja Ingrid Söödi juhendamisel endile meeldiva lõhna ja maitsega huulepalsami. Oli tore õhtu ja osalejad jäid rahule. Naiskodukaitsjad jätkasid reipalt jaoskonna üldkoosolekuga.

Peeglisse vaatamise päev
← Eelmine
Eesti Vabariik 99

FastLion CMS

Peeglisse vaatamise päev

Peeglisse vaatamise päev

Aile Vals: Naistepäev on päev, mil võiksime tunda end naiselike ja kaunitena Miks mitte jäädvustada ennast just sellisena! Põlva ringkonna naistel tuli väga tore mõte, et teeks endast selfi ja jagaks seda naistepäeval sõpradega 8. märtsil- naistepäeval, toimus Põlva naiskodukaitsjatel esmakordselt "Peeglisse vaatamise päev".

Peeglisse vaatamise päev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse