Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Patrullvõistlusel selguvad parimad kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad Patrullvõistlusel selguvad parimad kaitseliitlased Lääne-Virumaal 7. ja 8. mail peetaval Naiskodukaitse koormusmatkal osaleb kümme võistkonda ning Kaitseliidu sõjalis-sportlikul võistlusel "Eel-Erna retk" 28 võistkonda. Mõlema võistluse start antakse reede, 7. mai varahommikul kell 5. 00 Rutja lennuväljalt. ← Eelmine Rapla ringkond pidas talguid maastikukaitsealal Järgmine → Naiskodukaitse Rapla ringkond tutvustas oma tegemisi (m)elu messil Patrullvõistlusel selguvad parimad kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad

Patrullvõistlusel selguvad parimad kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad

Lääne-Virumaal 7. ja 8. mail peetaval Naiskodukaitse koormusmatkal osaleb kümme võistkonda ning Kaitseliidu sõjalis-sportlikul võistlusel "Eel-Erna retk" 28 võistkonda. Mõlema võistluse start antakse reede, 7. mai varahommikul kell 5.00 Rutja lennuväljalt.

Ööpäeva jooksul tuleb mõlemal võistlusel osalejatel läbida linnulennult 60 kilomeetrine trass ning täita mitmekülgseid sõjalisi oskusi nõudvaid ülesandeid rajale jäävates kontrollpunktides.

Naiskodukaitse koormusmatk liigub Eel-Ernaga enam-vähem ühte rada, kuid on lühem ja koormusmatka arvestuses võistlevatel naiskondadel ei tule sooritada öist luureülesannet.

Ehkki Naikodukaitse koormusmatkal osaleb kümme võistkonda, suundub rajale naiskondi 12, sest kaks naiskonda võistlevad Eel-Erna arvestuses ehk võrdselt meestega.

Eel-Erna ja koormusmatka võistkonna moodustab neli põhiliiget ja vähemalt üks tugiliige võistkonna kohta.

Võistkonnad peavad liikuma maastikul varjatult ja kohalike inimeste eluolu ei tohiks saada häiritud. Küll võib kosta paukpadrunite laskmist, sest võistkondi varitseb väljamõeldud vaenlane, kelle rollis on Kaitseliidu Viru ja Alutaguse maleva liikmed.

Huvilistel on võimalik võistlejate tegevust jälgida laupäeval, 8. mail Kõrgemäe suusahüppetorni juures kell 6.40-12.00 ning Rakvere vallimäel finišis.
Arvestuste kohaselt peaks viimane võistkond võistluse lõpetama laupäeval umbes kell kolm päeval. Finiš on Rakvere Vallimäel. Võitjaid autasustatakse Rakvere kindluses kell 17. 00. Linnus on 8. mail avatud kella seitsmest hommikul.
Patrullvõistlusel selguvad parimad kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad

FastLion CMS

Patrullvõistlusel selguvad parimad kaitseliitlased

Patrullvõistlusel selguvad parimad kaitseliitlased

Ööpäeva jooksul tuleb mõlemal võistlusel osalejatel läbida linnulennult 60 kilomeetrine trass ning täita mitmekülgseid sõjalisi oskusi nõudvaid ülesandeid rajale jäävates kontrollpunktides Naiskodukaitse koormusmatk liigub Eel-Ernaga enam-vähem ühte rada, kuid on lühem ja koormusmatka arvestuses võistlevatel naiskondadel ei tule sooritada öist luureülesannet Lääne-Virumaal 7. ja 8. mail peetaval Naiskodukaitse koormusmatkal osaleb kümme võistkonda ning Kaitseliidu sõjalis-sportlikul võistlusel "Eel-Erna retk" 28 võistkonda. Mõlema võistluse start antakse reede, 7. mai varahommikul kell 5.00 Rutja lennuväljalt.

Patrullvõistlusel selguvad parimad kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse