Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Rapla ringkond tutvustas oma tegemisi (m)elu messil Naiskodukaitse Rapla ringkond tutvustas Laupäeval 8. mail toimus Raplas igakevadine (m)elu mess, mille peateemaks sedapuhku oli laste turvalisus. Messil sai tutvuda ka Naiskodukaitse Rapla ringkonna tegemistega. ← Eelmine Patrullvõistlusel selguvad parimad kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad Järgmine → Kaitsti kolm Naiskodukaitse teemalist lõputööd Naiskodukaitse Rapla ringkond tutvustas oma tegemisi (m)elu messil

Naiskodukaitse Rapla ringkond tutvustas oma tegemisi (m)elu messil

Nele Sarrapik 10. mail 2010

Laupäeval 8. mail toimus Raplas igakevadine (m)elu mess, mille peateemaks sedapuhku oli laste turvalisus. Messil sai tutvuda ka Naiskodukaitse Rapla ringkonna tegemistega.

Kaitseliidu Rapla Malev koos eriorganisatsioonidega võttis messil enda alla märkimisväärse ala, kus jagus põnevaid tegemisi ja vaatamist kogu perele. Naiskodukaitsjad pakkusid messil suppi ja omaküpsetatud pannkooki. Nagu juba tavapäraseks on saanud kiideti katlatoit sööjate poolt väga heaks ja kokad tublideks. Esmakordselt näidati (m)elumessi raames ringkonna liikmete poolt valmistatud käsitööesemeid. Ülesseatud käsitöönäitus paelus möödujate pilke ja nii mõnigi käsitööhuviline messikülastaja otsis kotist isegi prillid välja, et naiskodukaitsjate poolt tehtut paremini kaeda.

Kogu päeva kestis (m)elumessil lastele mõeldud maastikumäng, kus lapsed pidid erinevate organisatsioonide juures käima ja neile antud ülesande täitma saades selle eest oma mängujuhisele templi. Kaitseliidu poolt oli tembeldamise ja ülesande läbiviimise au jäetud naiste hooleks. Naiskodukaitsjate juures said lapsed valida, kas nad tahavad palliga kiivritesse märki visata või panna kokku mõni naiskodukaitsjate poolt erinevatest plakatitest valmistatud puzzle.

(M)elumessi võib pidada üheks Rapla aasta suurimaks ürituseks. Peale Naiskodukaitse ja Kaitseliidu olid messil esindatud veel näiteks politsei, päästeamet, liiklusohutus, Eesti Punane Rist, erinevad spordiliidud, naabrivalve, traumaprogramm jt.

Naiskodukaitse Rapla ringkond tutvustas oma tegemisi (m)elu messil

FastLion CMS

Naiskodukaitse Rapla ringkond tutvustas

Naiskodukaitse Rapla ringkond tutvustas

Kaitseliidu Rapla Malev koos eriorganisatsioonidega võttis messil enda alla märkimisväärse ala, kus jagus põnevaid tegemisi ja vaatamist kogu perele Naiskodukaitsjad pakkusid messil suppi ja omaküpsetatud pannkooki Laupäeval 8. mail toimus Raplas igakevadine (m)elu mess, mille peateemaks sedapuhku oli laste turvalisus. Messil sai tutvuda ka Naiskodukaitse Rapla ringkonna tegemistega.

Naiskodukaitse Rapla ringkond tutvustas oma tegemisi (m)elu messil

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse