Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Pärnu politseijaoskonna külastus ning loeng teemal ’’Varavastased kuriteod’’ Pärnu politseijaoskonna külastus ning 17. novembril külastasid Pärnumaa ringkonna naised Lääne prefektuuri Pärnu politseijaoskonda. ← Eelmine Naiskodukaitsjad ja kodutütred selgitasid parimaid ühisel laskevõistlusel Järgmine → Naiskodukaitsjad tänasid agaraid kudujaid Pärnu politseijaoskonna külastus ning loeng teemal ’’Varavastased kuriteod’’

Pärnu politseijaoskonna külastus ning loeng teemal ’’Varavastased kuriteod’’

Kristiina Sireli

17.novembril külastasid Pärnumaa ringkonna naised Lääne prefektuuri Pärnu politseijaoskonda.

Pärnu politseijaoskonna külastus ning loeng teemal ’’Varavastased kuriteod’’
Foto Liina Toome

Meid võtsid lahkelt vastu piirkonnavanem Tõnu Kivis ning ennetus- ja menetlustalituse juht Üllar Kütt. Kui olime kõik oma üleriided nagisse pannud, istusime ümarlaua taha, tegi Üllar Kütt meile ettekande, kuidas on võimalik ennetada varguse toimepanekut. Rääkis meile ka lähemalt, kuidas hoiduda telefoni petturitest, mustlaskaubitsejaid jne. Kui loeng oli lõppenud võttis Tõnu Kivis kogu öeldu kokku lausega:

                                                     ’’Kõige kindlam on kindlustada oma vara!’’

 

Peale loengut oli meil võimalus piiluda Pärnu politseijaoskonna tööruumidesse. Nägime kuidas töötab häirekeskus, kuhu tulevad kokku mitme maakonna häirekõned nii numbrilt 112 kui ka 110. Kõik abikõned saavad vastatud ühest kohast. Peale seda oli võimalus näha meil kõige ebameeldivamat kohta kui nii võib öelda. Saime näha kainestuskambreid ning nähtu ja tundmine polnud sugugi meeldiv. Kogu see külastus pani asjadele uue pilguga vaatama ning eriti just, kuidas saab ise palju teha, et mitte varguse ohvriks sattuda. 

FastLion CMS

Pärnu politseijaoskonna külastus ning

Pärnu politseijaoskonna külastus ning

Foto Liina Toome Meid võtsid lahkelt vastu piirkonnavanem Tõnu Kivis ning ennetus- ja menetlustalituse juht Üllar Kütt Kui olime kõik oma üleriided nagisse pannud, istusime ümarlaua taha, tegi Üllar Kütt meile ettekande, kuidas on võimalik ennetada varguse toimepanekut 17.novembril külastasid Pärnumaa ringkonna naised Lääne prefektuuri Pärnu politseijaoskonda.

Pärnu politseijaoskonna külastus ning loeng teemal ’’Varavastased kuriteod’’

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse