Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
PR ja ajaloovõistlus Tartus, 19 ja 20. september 2009.a. PR ja ajaloovõistlus Tartus, Meie ringkonna võistkond koosseisus Ene, Jane, Kerstin ja Lembe oli edukas 19. ja 20. september Tartumaal toimunud PR ja ajaloovõistlustel, saavutades kokkuvõttes I koha. a PR ja ajaloovõistlus Tartus, 19 ja 20. september 2009. a.

PR ja ajaloovõistlus Tartus, 19 ja 20. september 2009.a.

Urve Loit 23. sept. 2009

Meie ringkonna võistkond koosseisus Ene, Jane, Kerstin ja Lembe oli edukas 19. ja 20. september Tartumaal toimunud PR ja ajaloovõistlustel, saavutades kokkuvõttes I koha.

PR ja ajaloovõistlus Tartus, 19 ja 20. september 2009.a.

Esmakordselt toimunud üleriigilisel PR ja ajaloovõistlusel oli osalejatel toimetamist küllaga. Laupäevases orienteerumisülesandes tuli vahepunktides teada Eesti ja Naiskodukaitse ajalugu, tunda ajakirjanduszanre ning osata puhuda õige suurusega õhupalle.

 

Kahel päeval õppisime koos praktiliste ülesannetega koostama meediaplaani ning pressiteadet. Koduse tööna oli vajalik ette valmistada Naiskodukaitsega liituma innustav plakat. Iga soorituse eest kogusime punkte ja saime kokkuvõttes neid kõige rohkem.

 

Meie järgi saavutasid teise koha Läänemaa naiskodukaitsjad ja kolmandaks jäi Pärnumaa ringkond.

FastLion CMS

PR ja ajaloovõistlus Tartus,

PR ja ajaloovõistlus Tartus,

Esmakordselt toimunud üleriigilisel PR ja ajaloovõistlusel oli osalejatel toimetamist küllaga Laupäevases orienteerumisülesandes tuli vahepunktides teada Eesti ja Naiskodukaitse ajalugu, tunda ajakirjanduszanre ning osata puhuda õige suurusega õhupalle Meie ringkonna võistkond koosseisus Ene, Jane, Kerstin ja Lembe oli edukas 19. ja 20. september Tartumaal toimunud PR ja ajaloovõistlustel, saavutades kokkuvõttes I koha.

PR ja ajaloovõistlus Tartus, 19 ja 20. september 2009. a.

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse