Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Oodatakse kandidaate „Aasta naiskodukaitsja 2012“ ja „Aasta kaitseliitlane 2012“ konkursile Oodatakse kandidaate „Aasta naiskodukaitsja Kandidaate saavad esitada kõik Kaitseliidu ja Naiskodukaitse liikmed ja teenistujad. Kandidaadi esitaja valmistab ette kandidaati iseloomustava essee ning toimetab selle allüksuse juhatusele. Foto: Kaitseliidu avalike suhete osakond ← Eelmine Simunas skooris Jõgeva Järgmine → Kuidas me Afganistani sõduritele moosi keetsime Oodatakse kandidaate „Aasta naiskodukaitsja 2012“ ja „Aasta kaitseliitlane 2012“ konkursile

Oodatakse kandidaate „Aasta naiskodukaitsja 2012“ ja „Aasta kaitseliitlane 2012“ konkursile

26. sept. 2012

Kandidaate saavad esitada kõik Kaitseliidu ja Naiskodukaitse liikmed ja teenistujad. Kandidaadi esitaja valmistab ette kandidaati iseloomustava essee ning toimetab selle allüksuse juhatusele.

Malevas täidetakse kandidaadi kohta olemasoleva dokumentatsiooni põhjal põhjalik ankeet, kus on kirjas tema isikuandmed, endised ja praegused ametikohad organisatsioonis, osalemisaktiivsus, tegevus instruktorina, varasemad tunnustused, jne. Kandidaat peab olema olnud Kaitseliidu/Naiskodukaitse liige (pole oluline, kas hetkel au-, toetaja- või tegevliikme staatuses) vähemalt 3 aastat. Tema tegevus organisatsiooni liikmena peab olema teistele eeskujuks ning panus Kaitseliidu ja/või eriorganisatsioonide arengusse märkimisväärne.

Kaitseliidu Peastaabi personaliosakonda peavad kinnises ümbrikus kandidaatide dokumendid jõudma hiljemalt 10. jaanuariks 2013. a. Kuna enne peavad esitatud kandidaatide üle arutamiseks kokku tulema ka allüksuste ja malevate/ringkondade juhatused, kehtestab iga malev ise tähtaja, milleni on malevasiseselt võimalik kandidaate esitada.

Konkursside läbiviimine toimub vastavalt Keskjuhatuse poolt 15. juulil 2010. a. kinnitatud juhenditele, mis on kergesti leitavad Naiskodukaitse siseveebist (Dokumendid -> Eeskirjad, juhendid), Kaitseliidu kodulehelt ning kättesaadavad malevatest.

Väärikad rändauhinnad, naiskodukaitsjat ja kaitseliitlast kujutavad pronkskujud antakse uutele tiitliomanikele üle Kaitseliidu taasasutamise 22. aastapäeva ürituse raames veebruaris 2013.

Aasta 2010 naiskodukaitsjaks valiti Kristiina Abel ja aasta 2010 kaitseliitlaseks Madis Mintel, aasta 2011 omadeks vastavalt Nele Sarrapik ja Kaupo Varik.

 

Oodatakse kandidaate „Aasta naiskodukaitsja 2012“ ja „Aasta kaitseliitlane 2012“ konkursile
Foto: Kaitseliidu avalike suhete osakond

FastLion CMS

Oodatakse kandidaate „Aasta naiskodukaitsja

Oodatakse kandidaate „Aasta naiskodukaitsja

Malevas täidetakse kandidaadi kohta olemasoleva dokumentatsiooni põhjal põhjalik ankeet, kus on kirjas tema isikuandmed, endised ja praegused ametikohad organisatsioonis, osalemisaktiivsus, tegevus instruktorina, varasemad tunnustused, jne Kandidaat peab olema olnud Kaitseliidu/Naiskodukaitse liige (pole oluline, kas hetkel au-, toetaja- või tegevliikme staatuses) vähemalt 3 aastat Kandidaate saavad esitada kõik Kaitseliidu ja Naiskodukaitse liikmed ja teenistujad. Kandidaadi esitaja valmistab ette kandidaati iseloomustava essee ning toimetab selle allüksuse juhatusele.

Oodatakse kandidaate „Aasta naiskodukaitsja 2012“ ja „Aasta kaitseliitlane 2012“ konkursile

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse