Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
On alanud registreerumine Mari Raamoti nimelisele rattaretkele On alanud registreerumine Mari Traditsiooniline Mari Raamoti nimeline rattaretk toimub sel korral 5. -7. augustil Jõgeva- ja Tartumaal. Korraldajaks on Sakala ringkonna naiskodukaitsjad. ← Eelmine Naiskodukaitse kinkis Kaitseliidu Koolile sünnipäevaks roosipeenra ja tegi pidulaua Järgmine → Virukad võitsid Saaremaal kolm esikohta ja üldvõidu On alanud registreerumine Mari Raamoti nimelisele rattaretkele

On alanud registreerumine Mari Raamoti nimelisele rattaretkele

13. juulil 2011

Traditsiooniline Mari Raamoti nimeline rattaretk toimub sel korral 5.-7. augustil Jõgeva- ja Tartumaal. Korraldajaks on Sakala ringkonna naiskodukaitsjad.

On alanud registreerumine Mari Raamoti nimelisele rattaretkele
Mari Raamot

Mari Raamot, tuntud seltskonnategelane ja kodundusõpetaja, sündis 6. augustil 1872. aastal. Ta oli üks Naiskodukaitse asutajaid ja esinaine 1927–1936, samuti Kodutütarde liikumise asutajaid.

 

Juba teist aastat korraldavad naiskodukaitsjad oma esimese esinaise mälestuseks temanimelist rattaretke. Möödunud aastal külastati Mari Raamoti sünnikohta Viljandimaal. Sel aastal algab matk Sahkapuu talu juures, kus Raamotid rajasid esimese Eesti tütarlaste põllutöö-ja majapidamiskooli.

 

Täpsem info matka kohta ja registreerumine kuni 20. juulini - leili.sarg(ät) mail.ee.

FastLion CMS

On alanud registreerumine Mari

On alanud registreerumine Mari

Mari Raamot Mari Raamot, tuntud seltskonnategelane ja kodundusõpetaja, sündis 6 augustil 1872 Traditsiooniline Mari Raamoti nimeline rattaretk toimub sel korral 5.-7. augustil Jõgeva- ja Tartumaal. Korraldajaks on Sakala ringkonna naiskodukaitsjad.

On alanud registreerumine Mari Raamoti nimelisele rattaretkele

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse