Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse kinkis Kaitseliidu Koolile sünnipäevaks roosipeenra ja tegi pidulaua Naiskodukaitse kinkis Kaitseliidu Koolile Naiskodukaitse kinkis 2. juulil toimunud Kaitseliidu Kooli 10. aastapäeva tähistamise pidulikul aktusel Koolile omatehtud roosipeenra, mis väljendab iga Kaitseliidu Koolis õppinud ja edaspidi õppiva naiskodukaitsja siirast tänu saadud teadmiste, kogemuste, praktika, unustamatute hetkede, leitud sõprade ja sära eest silmades. Need õied tähendavad Kaitseliidu Koolist leitud sädet ja indu enesearendamiseks, kasvamiseks ning paremaks inimeseks saamiseks. aastapäevaks Kaitseliidu Kool! ← Eelmine Suur pildiülevaade Võidupüha tähistamisest üle Eesti Järgmine → On alanud registreerumine Mari Raamoti nimelisele rattaretkele Naiskodukaitse kinkis Kaitseliidu Koolile sünnipäevaks roosipeenra ja tegi pidulaua

Naiskodukaitse kinkis Kaitseliidu Koolile sünnipäevaks roosipeenra ja tegi pidulaua

N. Sarrapik 3. juulil 2011

Naiskodukaitse kinkis 2. juulil toimunud Kaitseliidu Kooli 10. aastapäeva tähistamise pidulikul aktusel Koolile omatehtud roosipeenra, mis väljendab iga Kaitseliidu Koolis õppinud ja edaspidi õppiva naiskodukaitsja siirast tänu saadud teadmiste, kogemuste, praktika, unustamatute hetkede, leitud sõprade ja sära eest silmades. Need õied tähendavad Kaitseliidu Koolist leitud sädet ja indu enesearendamiseks, kasvamiseks ning paremaks inimeseks saamiseks.

Naiskodukaitse kinkis Kaitseliidu Koolile sünnipäevaks roosipeenra ja tegi pidulaua
Naiskodukaitsjate valmistatud peolaud 300 inimesele. Foto: Velli Ehasalu

Peenrasse, mis kaunistab Alu mõisa terrassiäärset, on panustanud rooside ostmise näol kõik 15 ringkonda. Roosipeenar loodi juba juuni algul erinevate ringkondade ja abilistest kaitseliitlaste ühisel jõul, et roosidel oleks aega pidupäevaks kosuda ja õitsema hakata. Peenras on nii roniroose, pargiroose kui ka pinnakatteroose, mis edaspidi Kaitseliidu Kooli õppijate, õpetajate, külaliste ja möödakäijate silmailu valmistavad.

Lisaks roosipeenra kinkimisele valmistasid naiskodukaitsjad Jõgeva, Järva ja Rapla ringkondadest Kooli sünnipäevaks ka imelise 300-le inimesele mõeldud pidulaua. Tublid naised lõikasid, hakkisid, rullisid, keetsid ja küpsetasid järjest 2 päeva ja sekka ka öö, aga tulemus oli seda väärt. Laud sai otsast otsani head-paremat täis, ei puudunud, salatid, singirullid ega täidetud munad. Ja mis peamine, kõik see oli algusest lõpuni oma käega tehtud. Külaliste kiidusõnade ja muhelevate nägude järgi ei olenud raske järeldada, et peolauaga jäid kõik rahule.

Naiskodukaitse kinkis Kaitseliidu Koolile sünnipäevaks roosipeenra ja tegi pidulaua
Rühmaparameediku erialakursuse lõpetanute seas oli ka naiskodukaitsjaid. Foto: Velli Ehasalu

Kaitseliidu Kooli aastapäeval tänati ka mitmeid tublisid Naiskodukaitse liikmeid, kes on silma paistnud tublide ja pühendunud instruktoritena. Kaitseliidu Kooli teeneteristiga autasustati Kristiina Abelit ja Leane Moritsat Tartu ringkonnast, Merlit Maaski Võrumaa ringkonnast, Lea Tikenbergi Harju ringkonnast, Tuulike Mölderit Põlva ringkonnast ja eelmisel aastal kättesaamata jäänud teeneteristi sai kätte Anu Lillipuu.

Naiskodukaitse esinaise kohusetäitjat Kersti Podmošenskit autasustas Kaitseliidu ülem Rühmaparameediku erialakursuse Kaitseliidus väljatöötamise ja läbiviimise eest Kaitseliidu eriteenete medaliga.

Palju õnne 10. aastapäevaks Kaitseliidu Kool!

FastLion CMS

Naiskodukaitse kinkis Kaitseliidu Koolile

Naiskodukaitse kinkis Kaitseliidu Koolile

Naiskodukaitsjate valmistatud peolaud 300 inimesele Foto: Velli Ehasalu Peenrasse, mis kaunistab Alu mõisa terrassiäärset, on panustanud rooside ostmise näol kõik 15 ringkonda Naiskodukaitse kinkis 2. juulil toimunud Kaitseliidu Kooli 10. aastapäeva tähistamise pidulikul aktusel Koolile omatehtud roosipeenra, mis väljendab iga Kaitseliidu Koolis õppinud ja edaspidi õppiva naiskodukaitsja siirast tänu saadud teadmiste, kogemuste, praktika, unustamatute hetkede, leitud sõprade ja sära eest silmades. Need õied tähendavad Kaitseliidu Koolist leitud sädet ja indu enesearendamiseks, kasvamiseks ning paremaks inimeseks saamiseks.

Naiskodukaitse kinkis Kaitseliidu Koolile sünnipäevaks roosipeenra ja tegi pidulaua

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse